René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2016 - 16:56
|
15.02.2016 - 12:55
René Vulkán: Ringo: dík, sundám helmu
|
15.02.2016 - 11:48
Ringo: Za tohle dílko po tobe kamenem nehodím. (ani smírcím) ;-)
|
15.02.2016 - 11:40
G.P.: Ni smírčí kámen, ni smírčí kříž
nesejme z ramen mé viny tíž... |
15.02.2016 - 10:13
libour: ST
|
15.02.2016 - 10:10
vavaoko: ST
|
15.02.2016 - 10:08
Květka Š.: to je pěkný...ST...
|
15.02.2016 - 09:17
Tara: Dobré, jen více smírčích kamenů!
|
14.02.2016 - 22:59
Tara: Pánbu požehnej...ST
|
14.02.2016 - 17:01
libour: ST
|
14.02.2016 - 16:29
|
14.02.2016 - 16:08
René Vulkán: Ringo:
ikyž jde o vnučku, jíst nic nemusíš, já na pradědu vypadám :-) |
14.02.2016 - 14:35
Ringo: Hezká óda na pravnučku,
jestli ne, tak sním svou hučku. ;-) |
14.02.2016 - 13:09
|
13.02.2016 - 22:34
Dota Slunská: někdo nepostřehne za žádných okolností a za pomoci žádných prostředků...ale i tak je pořád naděje (už jen proto, že vůbec existuje)
|
13.02.2016 - 01:22
Kajuta: mě i podnítila k nějaké myšlence... :)
ST |
11.02.2016 - 20:27
obaleč jabloňový: ST.
|
10.02.2016 - 14:44
krizekkk: Zase znám pár nových slov... ;-) ST
|
10.02.2016 - 14:22
|
10.02.2016 - 13:46
krizekkk: No, moc tomu nerozumím René. Životu? Ženě? Bohu?
|


