René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2015 - 11:55
divoženka1: René Vulkán: Tak to je :-)proSTě překlep
|
31.12.2015 - 11:52
|
31.12.2015 - 10:13
vavaoko: Takové je to ostré a jasné. Prostě mládí. Líbí se mi to.
ST Souhlas se Zengem. Takový rudohnědý zákal má ta naše Evropa. |
31.12.2015 - 09:36
zenge: ST
no nějak nám ta Evropa hnědne;-( |
30.12.2015 - 17:59
Tara: Obé jeST zločinem...
|
30.12.2015 - 17:02
|
30.12.2015 - 15:36
|
30.12.2015 - 10:10
René Vulkán: divoženka1: ahoj, co je to DT?
|
30.12.2015 - 10:02
divoženka1: DT
|
30.12.2015 - 09:14
zenge: st tvoje
Poe;-) |
29.12.2015 - 21:18
|
29.12.2015 - 20:47
Ringo: K dílku se nemohu objektivně vyjádřit, jsem zrovna nadraný... ;-)
|
29.12.2015 - 17:53
Tara: Pěkné ST
|
29.12.2015 - 17:17
Kajuta: miSTrovstvíminimalizace
|
29.12.2015 - 13:56
Květka Š.: ST***
|
29.12.2015 - 13:08
vavaoko: ST
|
27.12.2015 - 11:09
jc senior: zatřete fresky a sundejte zvony
ať pod zčernalými krovy bez lásky a bez Madony světí se lži o Stalinovi *- |
27.12.2015 - 10:23
|
25.12.2015 - 17:06
Psavec: Hezká, ST.
|
24.12.2015 - 16:28
krizekkk: ST Radoši.
|


