René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2015 - 11:55
divoženka1: René Vulkán: Tak to je :-)proSTě překlep
31.12.2015 - 11:52
Lilith: Jaj...
Tak štamprli na lepší časy... cink! :-)
ST
31.12.2015 - 10:13
vavaoko: Takové je to ostré a jasné. Prostě mládí. Líbí se mi to.
ST
Souhlas se Zengem. Takový rudohnědý zákal má ta naše Evropa.
31.12.2015 - 09:36
zenge: ST
no nějak nám ta Evropa hnědne;-(
30.12.2015 - 17:59
Tara: Obé jeST zločinem...
30.12.2015 - 17:02
Kajuta: Je
To
Silné

ST
30.12.2015 - 15:36
jc senior: bez ucha mi napustili
zase vodu do džbánu
košili mi nesešili
tu pro sedm havranů
*
30.12.2015 - 10:10
René Vulkán: divoženka1: ahoj, co je to DT?
30.12.2015 - 10:02
30.12.2015 - 09:14
zenge: st tvoje
Poe;-)
29.12.2015 - 21:18
Lilith: A ze stromů pleskance posílat... ;-) pardon...
Krásné...
ST
29.12.2015 - 20:47
Ringo: K dílku se nemohu objektivně vyjádřit, jsem zrovna nadraný... ;-)
29.12.2015 - 17:53
Tara: Pěkné ST
29.12.2015 - 17:17
Kajuta: miSTrovstvíminimalizace
29.12.2015 - 13:56
29.12.2015 - 13:08
27.12.2015 - 11:09
jc senior: zatřete fresky a sundejte zvony
ať pod zčernalými krovy
bez lásky a bez Madony
světí se lži o Stalinovi
*-
27.12.2015 - 10:23
jc senior: snad každou neděli
smutnou jak zrnko máku
zpívávám s anděly
ve svátečním saku
**
25.12.2015 - 17:06
Psavec: Hezká, ST.
24.12.2015 - 16:28
krizekkk: ST Radoši.
1 ... 295|296|297|298|299|300|301|302|303 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku