René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2016 - 11:35
Lilith: Zaujalo...
ST |
10.02.2016 - 10:43
vavaoko: Já si to našel. Také jsem nevěděl. Člověk nemá křídla, ale přesto může létat. Pokud má víru a fantazii.
Tobě ST |
10.02.2016 - 00:17
René Vulkán: Slávka: no to je vzácná návětěva
|
09.02.2016 - 23:30
Zlatokop Henry: my noční ptáci žasnem nad odvahou ranních ptáčat :)
|
09.02.2016 - 18:51
zenge: Také jsem nevěděl ty psamordié;-)
ST |
09.02.2016 - 18:28
Slávka: Jsem si přišla k Tobě zamlsat. Psssst... *
|
09.02.2016 - 17:18
Ringo: Možná je ten konec vlastně happy-endem a člověk by měl stát pevnýma nohama na zemi.
Tvoje dílko se mi líbilo, Ikare. ;-) |
09.02.2016 - 16:03
René Vulkán: Tara: psalm - žalm,
recitování nebo zpívání žalmů při modlitbě ranních chval |
09.02.2016 - 15:56
Tara: Prosím, co je psalmodie?? ST
|
09.02.2016 - 15:08
libour: ST :-)
|
08.02.2016 - 08:47
pampe: Pojď, budem si blízko
třeba jen tak, jak ty to nejlíp umíš a poznáme oba že umíme spolu tančit. Nechám se tvým tempem vést |
07.02.2016 - 01:54
divoženka1: ST***
|
06.02.2016 - 12:43
zenge: chtěl bych to tak mít, ale žel nemám;-)
amen + ST |
06.02.2016 - 09:18
vavaoko: ST
|
05.02.2016 - 21:02
Tara: Hezky vyjádřeno...ST
|
05.02.2016 - 20:08
|
05.02.2016 - 20:00
Láska: St
|
05.02.2016 - 19:40
Lilith: ST
|
30.01.2016 - 07:53
pa100r: když se zpět podíváš: všechno bylo jinak a budoucnost je taky nejiSTá...
|
29.01.2016 - 19:38
Psavec: ST.
|


