René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.01.2016 - 13:12
Siorak: Napadlo mě - lepší než metanol. Ale to není o básni, ta se mi líbí.
|
12.01.2016 - 12:47
řeka: velmi silná a aktuelní báseň
ST* |
12.01.2016 - 12:46
řeka: etanolem vyřešeno :-(
ST. |
12.01.2016 - 11:44
Květka Š.: ST...
|
12.01.2016 - 11:38
la loba: ST s alkoholem mám osobní celoživotní zkušenost a vím že ještě nikdy nezachránil žádný vztah
Napsal jsi to ale s nadsázkou a vtipně |
12.01.2016 - 11:13
|
12.01.2016 - 11:08
Lilith: "Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství"... pardon, to asi nebude pravda...
ST |
12.01.2016 - 10:31
detektor: Přiznám se, mám víno rád, ale tomuto dám ST..
|
12.01.2016 - 10:09
vavaoko: ST
|
12.01.2016 - 09:10
René Vulkán: Ringo: uf, tak to jsem se uklidnil
|
12.01.2016 - 08:42
Ringo: Nemusís se omlouvat, podle mne jsou jeste mnohem horsí slova nez “Vavřince”. ;-)
|
12.01.2016 - 08:27
|
12.01.2016 - 02:27
Tara: Etanol je špatná láska, tvá básenˇdobrá doST
|
06.01.2016 - 12:24
Kajuta: tiché ST...
|
06.01.2016 - 12:22
Kajuta: vnímejme...
ST |
04.01.2016 - 17:08
Rivendell: ST. :-)
|
02.01.2016 - 15:27
Psavec: ST.
|
01.01.2016 - 19:48
krizekkk: ST. Havranpírko. ;-)
|
01.01.2016 - 19:45
krizekkk: Máš ST!
|
31.12.2015 - 18:29
TetaKazi: Perfektní :-) ST
|


