René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.12.2015 - 16:06
krizekkk: CILILINK ST... ;-)
|
23.12.2015 - 09:44
Rivendell: ST a krásné prožití Vánočních svátků přeji. :-)
|
22.12.2015 - 23:38
Tara: Pěkné, ST.
|
22.12.2015 - 21:38
detektor: René Vulkán:
S Ladovou zimou v očích mám v pohledu něhu do kaluže sice skočím sny budu mít o sněhu...:-) |
22.12.2015 - 21:08
René Vulkán: detektor: ... je čas něco udělat s Ladovými Vánocemi, pak zmizí divný pocit
|
22.12.2015 - 21:00
detektor: Také mám bez sněhu takový divný pocit...:-)ST
|
22.12.2015 - 19:47
|
22.12.2015 - 18:27
zenge: rené vulkán ď za info;-)
|
22.12.2015 - 18:26
libour: holt letos zase bez sněhu :-) ST
|
22.12.2015 - 18:24
|
22.12.2015 - 18:18
|
22.12.2015 - 10:59
labuť: Vánoční bílo chybí, ale Tvá báseň je kouzelná :-) Krásné svátky René.
|
22.12.2015 - 10:07
Lilith: :-)
ST |
22.12.2015 - 09:35
vavaoko: ST
|
21.12.2015 - 11:17
Květka Š.: ST ;-)
|
21.12.2015 - 09:58
Lilith: Souhlas s vavaokem, vnímejme citlivě své okolí, lecos se dozvíme... dává nám znamení i varuje...
ST |
21.12.2015 - 09:36
vavaoko: Je dobré naslouchat. Lidem, Bohu, andělům i stromům.
ST |
20.12.2015 - 21:49
libour: ST
|
20.12.2015 - 21:08
|
20.12.2015 - 19:49
Tara: Líbí se mi, jen s anděly to zatím neumím...T.
|


