René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
24.12.2015 - 16:06
krizekkk: CILILINK ST... ;-)
23.12.2015 - 09:44
Rivendell: ST a krásné prožití Vánočních svátků přeji. :-)
22.12.2015 - 23:38
Tara: Pěkné, ST.
22.12.2015 - 21:38
detektor: René Vulkán:
S Ladovou zimou v očích
mám v pohledu něhu
do kaluže sice skočím
sny budu mít o sněhu...:-)
22.12.2015 - 21:08
René Vulkán: detektor: ... je čas něco udělat s Ladovými Vánocemi, pak zmizí divný pocit
22.12.2015 - 21:00
detektor: Také mám bez sněhu takový divný pocit...:-)ST
22.12.2015 - 19:47
Ringo: K psince mají v období Vánoc blíže spíš některé hospodyňky.. :-)

Pěkné dílko.
22.12.2015 - 18:27
zenge: rené vulkán ď za info;-)
22.12.2015 - 18:26
libour: holt letos zase bez sněhu :-) ST
22.12.2015 - 18:24
René Vulkán: zenge: kocoura vaří Varnsdorf

ty se taky vesel z vánoc
22.12.2015 - 18:18
zenge: Kocoura jsem pil v Brně
ale nevim estli je to pivo místní;-)
ST + VV-vesel se z vánoc.
22.12.2015 - 10:59
labuť: Vánoční bílo chybí, ale Tvá báseň je kouzelná :-) Krásné svátky René.
22.12.2015 - 10:07
Lilith: :-)
ST
22.12.2015 - 09:35
21.12.2015 - 11:17
Květka Š.: ST ;-)
21.12.2015 - 09:58
Lilith: Souhlas s vavaokem, vnímejme citlivě své okolí, lecos se dozvíme... dává nám znamení i varuje...
ST
21.12.2015 - 09:36
vavaoko: Je dobré naslouchat. Lidem, Bohu, andělům i stromům.
ST
20.12.2015 - 21:49
libour: ST
20.12.2015 - 21:08
zenge: nemluvím s anděly
ani s mudrci
jen po knajpách s lidem
snad k poznání příjdem
ST ;-)
20.12.2015 - 19:49
Tara: Líbí se mi, jen s anděly to zatím neumím...T.
1 ... 296|297|298|299|300|301|302|303|304 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku