René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2016 - 15:12
libour: ST...
|
24.02.2016 - 17:00
Lilith: ST
|
24.02.2016 - 01:16
divoženka1: ST to zakotvení v nebi je krásné
|
23.02.2016 - 21:13
|
23.02.2016 - 17:13
libour: ST
|
23.02.2016 - 17:11
krizekkk: Víra je, nebo není. ST
|
23.02.2016 - 17:00
Ringo: Chtěl jsem jen pro naprostou jistotu zdůraznit, že si z víry a věřících nedělám srandu. Jediná chybka – mělo být é.
|
23.02.2016 - 16:57
Tara: Každý chce kdesi kotvit, máš to pěkné...ST
|
23.02.2016 - 16:18
René Vulkán: Ringo:
neblasfemický - co je to? |
23.02.2016 - 15:15
Ringo: Mně nráviťsa nejvíc ten závěr.
I když je „pan šéf“ ve výšinách, tak asi věřící nebudou mít nikdy dlouhé vedení. (neblasfemický smajlík) |
23.02.2016 - 15:12
vavaoko: ST
|
20.02.2016 - 09:16
vavaoko: Možná jsem to i pochopil.
ST |
20.02.2016 - 07:33
divoženka1: ST
|
20.02.2016 - 02:35
Tara: Odvážné téma takhle v pátek na noc...ST
|
19.02.2016 - 23:41
divoženka1: ST
|
19.02.2016 - 18:59
krizekkk: Tam je mnoho možností výkladu. A to je na tom zajímavé.
|
19.02.2016 - 17:41
libour: ST
|
16.02.2016 - 22:25
BedrichValenta: Tohle čtu moc moc rád :) ST
|
15.02.2016 - 22:29
pa100r: Tomu rozumím: říct hodně šeSTadvaceti slovy.
|
15.02.2016 - 17:45
Lilith: ST
|


