René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2016 - 15:12
libour: ST...
24.02.2016 - 17:00
Lilith: ST
24.02.2016 - 01:16
divoženka1: ST to zakotvení v nebi je krásné
23.02.2016 - 21:13
Lota: .
cítím ji
.
23.02.2016 - 17:13
libour: ST
23.02.2016 - 17:11
krizekkk: Víra je, nebo není. ST
23.02.2016 - 17:00
Ringo: Chtěl jsem jen pro naprostou jistotu zdůraznit, že si z víry a věřících nedělám srandu. Jediná chybka – mělo být é.
23.02.2016 - 16:57
Tara: Každý chce kdesi kotvit, máš to pěkné...ST
23.02.2016 - 16:18
René Vulkán: Ringo:
neblasfemický - co je to?
23.02.2016 - 15:15
Ringo: Mně nráviťsa nejvíc ten závěr.

I když je „pan šéf“ ve výšinách, tak asi věřící nebudou mít nikdy dlouhé vedení.

(neblasfemický smajlík)
23.02.2016 - 15:12
20.02.2016 - 09:16
vavaoko: Možná jsem to i pochopil.
ST
20.02.2016 - 07:33
20.02.2016 - 02:35
Tara: Odvážné téma takhle v pátek na noc...ST
19.02.2016 - 23:41
19.02.2016 - 18:59
krizekkk: Tam je mnoho možností výkladu. A to je na tom zajímavé.
19.02.2016 - 17:41
libour: ST
16.02.2016 - 22:25
BedrichValenta: Tohle čtu moc moc rád :) ST
15.02.2016 - 22:29
pa100r: Tomu rozumím: říct hodně šeSTadvaceti slovy.
15.02.2016 - 17:45
Lilith: ST
1 ... 289|290|291|292|293|294|295|296|297 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku