René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2016 - 09:47
Kapka: Když verše v hlavě procitají
to básník nikdy neutají musí psát, a jak rád Když verše straší v hlavě napíšeš je hravě. Nemazat! ST |
05.03.2016 - 09:36
vavaoko: Je třeba dát na první dojem. U básní, žen a několika dalších nevěcí. Tobě se líbila. Měls důvod. Já jej mám také.
ST |
05.03.2016 - 00:13
Lilith: Přišla jsem z hospudky a vim, ze kdo k tomu ma trochu sklony a nadseni, neprestane psat nikdy... jedeme daaal... ;-)
ST |
04.03.2016 - 23:00
|
04.03.2016 - 22:56
Ringo: Nebylo by lepší to smáznout kompletně? ;-)
|
04.03.2016 - 11:31
Kajuta: ST
|
04.03.2016 - 11:30
Kajuta: ST
|
03.03.2016 - 21:26
sailorr: ST
|
03.03.2016 - 19:45
Ringo: Buď trochu statečnější vesnou,
pozměň svou image poseroutky, nakopni do zadku tu bytnou děsnou, lidi už na tebe mají choutky. |
03.03.2016 - 18:52
valerie: ST
|
03.03.2016 - 17:29
libour: ST
|
03.03.2016 - 17:16
krizekkk: Jaro je fajn. Držím mu vždy zkřehlé palce. ;-)
|
03.03.2016 - 16:44
vavaoko: ST
|
03.03.2016 - 14:13
Lilith: Krása
ST |
03.03.2016 - 13:19
Tara: Parádní...ST
|
02.03.2016 - 22:26
Kajuta: milé :)
ST |
02.03.2016 - 18:40
zenge: jako BaSTet
ST |
29.02.2016 - 19:48
Venuše: Mám ráda mini :-) ST
|
29.02.2016 - 19:33
Psavec: Pěkný, ST.
|
29.02.2016 - 17:10
zenge: hezkýýý
ST |


