René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2016 - 00:03
TetaKazi: Moc krásný... ST*
|
27.02.2016 - 19:54
Květka Š.: **ST**
|
27.02.2016 - 17:09
Bastet: Modlitba universálně platná, bez ohledu na náboženství...ST
|
27.02.2016 - 17:04
Bastet: Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky...(ale bylo by to fajn)
ST |
27.02.2016 - 16:36
myšlenka pouhá: ST
|
27.02.2016 - 10:39
krizekkk: ;-) ST...
|
27.02.2016 - 10:26
krizekkk: Já jen ST.
|
26.02.2016 - 22:18
libour: ST
|
26.02.2016 - 19:48
Lilith: ST
|
26.02.2016 - 19:42
vavaoko: ST
|
26.02.2016 - 16:15
René Vulkán: Ringo: Tara:
mezi náma, vypadá to jakobych byl vymetačem parků a děvčaty stejně píšu jen o manželce, jinou holku jsem nikdy neměl, v parku ani mimo park či lunapark :-) |
26.02.2016 - 16:04
Ringo: Mám podobnou zkušenost jako Tara; byl jsem jen v Parku kultury a oddechu Julia Fučíka.
|
26.02.2016 - 14:45
Tara: Škoda, do parků jsem nechodila:))) ST
|
26.02.2016 - 14:14
divoženka1: :-)krásně jsi napsal vzpomínku mnohých
z nás ST****a určitě se do toho parku na jaře vrátím |
26.02.2016 - 00:52
|
25.02.2016 - 20:46
|
25.02.2016 - 19:04
vavaoko: ST
|
25.02.2016 - 17:57
Kajuta: ST
|
25.02.2016 - 16:19
René Vulkán: Tara:
עוֹשֶׂה שָׁלוֹם בִּמְרוֹמָיו הוּא יַעֲשֶׂה שָׁלוֹם עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל וְאִמְרוּ אָמֵן Ose šalom bi-mromav, Hu ja’ase šalom alejnu ve-al kol Jisra’el ve-imru: Amen. Překlad: Ten, jenž zjednává mír na Svých výšinách, ať zjedná mír i nám a celému Izraeli a řekněte: Amen. PS Druhý řádek však musíš číst od zadu stejně jako první |
25.02.2016 - 16:12
Tara: René, pěkné...jen prosím přeložit prostřední řádku...))ST
|


