René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.03.2016 - 17:04
libour: se líbí...ST
|
17.03.2016 - 16:57
Lilith: Ano...
ST |
17.03.2016 - 16:57
Lilith: Krásné!
ST |
17.03.2016 - 11:52
Tara: Hezké, Vulkáne...
|
17.03.2016 - 10:21
vavaoko: ST
|
16.03.2016 - 19:35
Milena: ST
|
16.03.2016 - 15:44
Květka Š.: ST...
|
16.03.2016 - 15:42
vavaoko: Moc fajn. ST
|
16.03.2016 - 13:25
Tara: Moc pěkný...
|
16.03.2016 - 11:47
Kajuta: nechtěl bych mít jejich paměť...
ST |
16.03.2016 - 11:44
Kajuta: Jsem obohacen!
ST |
16.03.2016 - 11:42
Kajuta: mini-maxi.
ST |
14.03.2016 - 00:50
René Vulkán: jc senior: tak to mám radost, díky
|
12.03.2016 - 13:08
jc senior: Jsi básník, který neodlétá!
* |
06.03.2016 - 19:31
divoženka1: ST***
|
06.03.2016 - 16:05
krizekkk: Básník má někdy problém trefit domů, křídla by se šikla. :-)
|
05.03.2016 - 19:06
Tari: ST
|
05.03.2016 - 12:50
Tara: Nevěš hlavu a nic nemaž, je to skvělé...ST +Z
|
05.03.2016 - 11:56
detektor: Ač zaSTánce a příznivec slivovice musím uznat, že to byla velmi dobrá volba.
|
05.03.2016 - 10:02
Bastet: Básník je Ikar se spáleným peřím
co po sté spadne po sté natluče si a přesto v Múzu svoji stále věří (však vpřed ho ženou spíš alkoholu běsy :-))) |


