René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.03.2016 - 19:01
vavaoko: ST
|
24.03.2016 - 18:26
Lilith: Bať...
ST |
24.03.2016 - 18:21
Tara: Vtipnosmutné...ST
|
23.03.2016 - 14:08
Psavec: ST.
|
23.03.2016 - 09:01
Ringo: Kdyz je v dílku sluvko ghéto,
casto ríkám - no jo... de to... ;-) |
22.03.2016 - 22:53
Milena: Zážitek.ST
|
22.03.2016 - 21:33
Kajuta: SÍLA...
ST |
22.03.2016 - 18:08
|
22.03.2016 - 17:55
krizekkk: Bolševik fakt pohnojil, co se dalo. A teď z toho profitujeme. ;-)
|
22.03.2016 - 16:44
Tara: To je moc dobrý, Vulkáne, ty soptíš....ST
|
22.03.2016 - 16:21
Lilith: Uff..
ST |
22.03.2016 - 05:05
Kajuta: tiché ST...
|
21.03.2016 - 04:29
|
19.03.2016 - 08:53
Vladik: Málo slov - mnoho řečeno ... ST
|
17.03.2016 - 21:28
zenge: dávám pít i rád piju;-)
ST |
17.03.2016 - 20:14
detektor: ST
|
17.03.2016 - 20:05
Milena: Ať máš vždycky dost vody- z pramene...
|
17.03.2016 - 19:21
krizekkk: Povíš mi kde je ten pramen? Odstěhuji se tam. ;-)
|
17.03.2016 - 19:13
krizekkk: Rozumím. Vím.
|
17.03.2016 - 18:02
Berenika: jo :)
|


