René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.04.2016 - 13:51
zvířenka: Mám, hleď: Maso Milé..
Máma mele maso, maso je z Míly, Míla mokvá v míse, Ema Mílu solí.... Taky jeden pošahanec :-) |
07.04.2016 - 13:44
Tara: To je vtipné...cením ST
|
06.04.2016 - 20:48
kasparion: ST
|
06.04.2016 - 19:24
Milena: Takovej velikán to je. TŘEBA SE JENOM SMĚJE.ST
|
06.04.2016 - 17:07
Tara: Je to možný...ST
|
06.04.2016 - 16:44
vavaoko: Nevím.
Tobě ST |
06.04.2016 - 16:30
Lilith: ST
|
06.04.2016 - 13:57
Kapka: ST
|
06.04.2016 - 11:03
kasparion: Hezké slovní hříčky ST.
|
05.04.2016 - 19:41
detektor: ST+
|
05.04.2016 - 16:46
Květka Š.: ST...
|
05.04.2016 - 16:05
René Vulkán: zvířenka: je to tak a dík za komentář
|
05.04.2016 - 11:07
enigman: copatá...
|
05.04.2016 - 09:20
divoženka1: ST***
|
05.04.2016 - 09:09
Lilith: Jak pravdivé ;-)
ST* |
05.04.2016 - 08:56
Ringo: Divím se, ze z nekterých lzí nemá mesíc spís zatmení...
|
05.04.2016 - 08:25
Tara: Pěkný...nápaditý...ST
|
05.04.2016 - 08:21
vavaoko: Moc fajn. ST
|
04.04.2016 - 20:14
zvířenka: Ty jo, to je tedy hlubokééé
STotisíckrát kapu krůpějí co kámen bezmoci proráží |
04.04.2016 - 19:54
Lilith: Citlivé... syčivé
ST |


