René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.04.2016 - 19:21
Ringo: Za dílko ti tady kapky asi nedáme. ;-)
|
04.04.2016 - 18:14
zenge: ST protínání;-)
|
04.04.2016 - 17:14
krizekkk: Ten poslední verš...ten se mi líbí...
|
04.04.2016 - 14:38
Kajuta: líbí velice příměry i sdělení...
ST |
04.04.2016 - 13:41
Tara: Líbí, jen bych čárku dala za slovo vyptávání a pak:
i bezmoc že má velkou sílu... ST |
04.04.2016 - 13:16
libour: eSTéééé......
|
04.04.2016 - 13:01
divoženka1: ST
|
04.04.2016 - 12:55
vavaoko: Určitě má.
ST |
30.03.2016 - 11:30
Lilith: Ano...
ST |
30.03.2016 - 03:07
madison: eSTéé
|
29.03.2016 - 21:46
krizekkk: Asi víš, jakou pravdu máš...
|
29.03.2016 - 19:59
vavaoko: ST
|
26.03.2016 - 12:55
Rivendell: ST :-)
|
26.03.2016 - 12:50
|
26.03.2016 - 12:31
Milena: Tedy, kromě mě...
|
26.03.2016 - 12:29
Milena: To bude asi René. Jsi v poradku? Nemáš nějaký problém?
|
26.03.2016 - 07:38
|
25.03.2016 - 07:53
krizekkk: Předpokládám, že ten plivanec nepřistál na hlavě živé kočky. :-) ST
|
24.03.2016 - 23:15
libour: :-) ST
|
24.03.2016 - 19:34
Milena: A Ty bys rád ke hvězdám. Chápu.
|


