René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.04.2016 - 16:37
|
11.04.2016 - 16:33
|
11.04.2016 - 16:12
Květka Š.: ST...
|
11.04.2016 - 15:30
Tara: Nádherné a dojemné...ST
|
09.04.2016 - 18:18
zenge: ináč jsme v jádru dobří;-)
ST |
09.04.2016 - 16:47
krizekkk: No, směju se... To byl záměr a povedl se. ;-)
|
09.04.2016 - 16:27
krizekkk: Lidstvo...
|
09.04.2016 - 16:01
krizekkk: Tlesk... ST ;-)
|
07.04.2016 - 22:50
René Vulkán: zvířenka: Dota Slunská: Ringo: dík, to jsou genitální, čo to táram, geniální příspěvky
|
07.04.2016 - 20:36
zvířenka: René Vulkán: A propos,už s tím jménem si o masový zájem koleduje...je to taková hodně prošlá šunčička, Hamjelá..
|
07.04.2016 - 20:32
zvířenka: René Vulkán: Seš zvíře, kam se hrabu:-)
Má milovaná bude už řádně prošlá ba zamřelá, s tou už žádný chtíče u tvé milované nevykouzlíš:-)) |
07.04.2016 - 19:13
Dota Slunská: Haha, říkala to jeho matka teta
podepsaná Květa Mletá. |
07.04.2016 - 19:11
Ringo: Na hradě maj tataráček,
je v tom ale jeden háček, neprospívaj příliš tělu, papaj také salmonelu. *** Kdopak jako první blije? Bledá slečna Ofélie. :-( |
07.04.2016 - 17:18
libour: přesně tak, prča mosí byt :-) ST
|
07.04.2016 - 16:59
vavaoko: Jen blbněte. Je to zdravé na játra.
ST |
07.04.2016 - 16:00
divoženka1: baví mě i komentáře:-)ST
|
07.04.2016 - 15:11
|
07.04.2016 - 15:02
Lilith: Se tady bavím a jen tak lehce do hrnce ST přihodím :-))
|
07.04.2016 - 14:36
René Vulkán: Kajuta: zvířenka:
Po masu se žena tloukla Míla však již došla a tak na mě houkla přiveď aspoň čokla Sousedi maj fenu řeknu jim že pošla Potěším jím ženu fenka není prošlá gulášek z psice na paprice nahradí i Mílu Ženě dodá chtíče a mě zase sílu PS to je fakt děsný, ale nějak mě ty kraviny chytly PPS u toho tvýho komentáře, žvířenko, jsem se nasmál PPPS Čest památce tvé lištičky |
07.04.2016 - 14:22
Kajuta: Komentář zvířenky mě dorazil. :)
ST |


