René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.04.2016 - 01:03
René Vulkán: Milena:
Jéé, to jsem rád, žes mě odpustila! a co jsi mi to vlastně odpustila? |
15.04.2016 - 20:36
krizekkk: Didaktika... Ta mi tyká. ;-) ST
|
15.04.2016 - 19:22
Milena: Já už Ti taky odpustila, René... Je to nejlepší cesta ke klidu..ST
|
15.04.2016 - 11:42
libour: velká dobroST
|
15.04.2016 - 10:49
kasparion: donutila mě otevřít slovník kontemplace :-) ST
|
15.04.2016 - 09:47
Ringo: Já uz jsem ti tohle dílko odpustil... ;-)
|
15.04.2016 - 07:58
zenge: nu vono je to těžký..;-)
ST |
15.04.2016 - 07:50
vavaoko: Kéž bych to uměl.
ST |
15.04.2016 - 07:36
Lilith: Skvělé
ST |
15.04.2016 - 04:23
Kajuta: ST...
|
15.04.2016 - 01:14
Tara: To je pěkně řečeno a chytré..ST
|
13.04.2016 - 23:46
Milena: Nádherná, René...ST
|
13.04.2016 - 02:38
madison: eSTéééé
|
12.04.2016 - 12:33
René Vulkán: krizekkk: vidím, že se orientuješ
|
12.04.2016 - 10:17
Lilith: Jo, síla veliká...
ST |
11.04.2016 - 18:42
kasparion: Silné a krásné ST
|
11.04.2016 - 17:11
|
11.04.2016 - 17:10
vavaoko: Mám pouhé ST
|
11.04.2016 - 17:02
krizekkk: Stabat nejni sabat, to vím. ;-) ST
|
11.04.2016 - 16:56
Kapka: ST
|


