René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2016 - 11:24
Ringo: Jiz první sloveso ve mne probudilo znacnou libost.
|
20.04.2016 - 11:06
zenge: líbí
|
20.04.2016 - 10:35
kasparion: Za svítání ST
|
20.04.2016 - 10:21
vavaoko: Krásně svítá.
ST |
20.04.2016 - 10:11
Lilith: Buch buch... ST
|
20.04.2016 - 10:01
Kapka: PěknoST
|
19.04.2016 - 21:54
|
18.04.2016 - 18:22
Milena: ST
|
18.04.2016 - 13:56
zvířenka: To asi Terka,v ruce láhev vína,na ruce kérka
ti to šero vyvětrala.... Tohle je ovšem velmi podmanivý kus, ST jako sviňa. |
18.04.2016 - 10:46
Květka Š.: ST***
|
18.04.2016 - 08:15
vavaoko: Líbí se mi. ST
|
18.04.2016 - 08:10
zenge: Líbí ST
|
18.04.2016 - 00:33
madison: krásnězpodobněno...eSTééé
|
17.04.2016 - 22:56
detektor: Tak to se mi velmi líbí....ST
|
17.04.2016 - 22:06
kasparion: Cela s klikou krásně zpracovaná ST
|
17.04.2016 - 21:57
libour: ST
|
17.04.2016 - 21:07
Lilith: Zaujala moc
ST |
17.04.2016 - 21:02
krizekkk: Koukal jsem na pana malíře na googlu.
A je fakt, že tu starou kobku, plnou téru nejde vyvětrat. ST |
17.04.2016 - 20:55
Tara: Ty máš své básničky ozvláštněné jiSTou naléhavoSTí, a to se mi líbí...
|
17.04.2016 - 13:25
Psavec: Bezva, ST.
|


