René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.04.2016 - 09:33
detektor: No nevím, dojalo to i mně a to nejsem žádná plačka....takže to asi hraješ velmi dobře...:-)ST
|
27.04.2016 - 09:11
René Vulkán: Tara: to já jen tak hraju ... a navíc tu nemoc ani neznám ... :-)
|
27.04.2016 - 09:07
Tara: Jejda, no dojal jsi mne, chlap s empatií, zázrak:))) ST
|
24.04.2016 - 13:07
Psavec: Parádička, ST.
|
23.04.2016 - 20:07
pa100r: Pěkné ranní obrazy STroškou nostalgie
|
23.04.2016 - 10:24
Kajuta: Skvělé
ST |
22.04.2016 - 12:56
kasparion: Donutil jsi lenocha přeložit si latinu ST
|
22.04.2016 - 00:39
Kajuta: tiché ST...
|
21.04.2016 - 20:05
René Vulkán: krizekkk: já jsem nedávno četl nějaký básničky vytištěné, které jsem našel v šuplíku v práci.
Asi u čtvrté mě napadlo, že by mohla být moje. A byly všechny |
21.04.2016 - 17:25
krizekkk: René Vulkán: Neber si to tak. Já o většině svých věcí druhý den nevím nic... ;-)
|
20.04.2016 - 23:18
René Vulkán: krizekkk: vidíš, já to moc nechápu, čím víc to čtu, tím víc říkám, co jsem tím chtěl říct?
|
20.04.2016 - 22:01
Zee: znám taková rána, ST :)
|
20.04.2016 - 21:52
Milena: ST
|
20.04.2016 - 21:46
Tara: Líbí se mi metafora se srdcem/zvonu/ ST
|
20.04.2016 - 21:29
krizekkk: Radoši, ST. Kupodivu jsem to pochopil a není to ironie směrem k Tobě. ;-)
|
20.04.2016 - 21:24
detektor: Super ST
|
20.04.2016 - 17:10
Květka Š.: ST...
|
20.04.2016 - 14:28
libour: pěkné moc ST
|
20.04.2016 - 11:52
Ringo: Promnul?... pro mne za mne beru i to... ;-)
|
20.04.2016 - 11:31
René Vulkán: Ringo: ... a co druhý, nezhatilo libost?
|


