René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.04.2016 - 22:07
Zasr. romantik: Kurňa, mně nic nebolí! Snad to nic neznamená ...
ST*! |
30.04.2016 - 19:42
Ringo: Když chlapi přicházej do let,
dávaj si častěji šoulet, a pokud už stáří z dálky křičí, jsou jak blázni do ražniči. |
30.04.2016 - 19:29
vavaoko: Joo. Staré rány. To znám.
ST |
30.04.2016 - 19:23
|
30.04.2016 - 18:43
Lilith: ;-)
ST |
30.04.2016 - 18:27
zenge: boleST je ještě známka žití;-)
|
29.04.2016 - 17:08
TetaKazi: Moc krásný.. ST
|
29.04.2016 - 10:30
obaleč jabloňový: ST!
|
29.04.2016 - 01:54
madison: notaje!!!!eSTééééé
|
28.04.2016 - 16:48
krizekkk: Láska je láska. Ty ji máš.
|
27.04.2016 - 22:59
libour: pěkná ST
|
27.04.2016 - 17:20
Milena: Krásná.ST
|
27.04.2016 - 17:10
Tamara J: krásné vyznání - ST
|
27.04.2016 - 14:44
Květka Š.: ST... :-)
|
27.04.2016 - 13:28
Kapka: ST tobě i komentářům.
|
27.04.2016 - 11:39
Zee: láska po letech plná úcty, to je krásné samo o sobě, ale když se o tom napíše taková báseň...ach, ST
|
27.04.2016 - 10:50
Lilith: Dojemné... nemám slov... :-)
ST |
27.04.2016 - 10:19
vavaoko: Jo. Potřebujeme je. A občas je i třeba jim to říci.
ST |
27.04.2016 - 10:15
divoženka1: ST našlapuji tiše kolem krásného vyznání tvé duše
|
27.04.2016 - 10:02
kasparion: Velký kus srdce z toho čiší ST
|


