René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
07.07.2016 - 09:40
Dusbaba: otče moc těžký
06.07.2016 - 19:24
06.07.2016 - 11:05
janislava: Líbí, ST :)
06.07.2016 - 10:41
Ringo: I pres ten záver si netroufnu tvrdit, ze tvoje dílko stojí za pendrek. ;-)
06.07.2016 - 10:35
krizekkk: Ať si ji čtu jak si ji čtu, pokaždé si představím cos jiného. Tak píšeš Ty. ;-)
05.07.2016 - 23:39
Jana M.: Já myslím, že časem si člověk přijde na to, že důležité je to, co je TEĎ, a naučí se vychutnat si každou pěknou chvíli.
05.07.2016 - 14:31
Adramelech: pedvo: Nikdo tu nechválí Bakalovo počínání, ale všichni jsou s poměry, které takovou lumpárnu umožnily, nanejvýš spokojeni, že? Výše jsi napsal: "Co by se mělo vysvětlovat horníkům z OKD?" No přece tohle! Tohle! Tak se nediv, že se mi jevíš jako člověk, co neví, která bije.
04.07.2016 - 20:00
Kajuta: tiché ST...
04.07.2016 - 10:07
René Vulkán: František: ... no to je dost, že jsi ozval, už jsem myslel, že jsi umřel ...
03.07.2016 - 21:55
Květka Š.: **ST**
03.07.2016 - 19:16
detektor: To je opravdu o životě..ST
03.07.2016 - 19:15
03.07.2016 - 15:07
krizekkk: Znám Tě. Věříš. ST
03.07.2016 - 11:27
libour: ST
03.07.2016 - 10:43
drsnosrstej kokršpaněl: ses nám poeticky rozexperimentálněl, nějak... ale docela slušivě :)
03.07.2016 - 09:29
03.07.2016 - 01:26
František: Pěkně jsi to zpředmětnil. Možná jsi mohl být ještě důslednější.ST.
03.07.2016 - 01:17
Adramelech: po lávce bez zábradlí
jako andělé padlí
jako veverky v kole
přestaň nás honit, vole!
03.07.2016 - 00:44
Tara: Dojemné...nevím, zda věřím:) ST
02.07.2016 - 21:05
Lilith: ST
1 ... 267|268|269|270|271|272|273|274|275 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku