René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.07.2016 - 09:40
Dusbaba: otče moc těžký
|
06.07.2016 - 19:24
vavaoko: ST
|
06.07.2016 - 11:05
janislava: Líbí, ST :)
|
06.07.2016 - 10:41
Ringo: I pres ten záver si netroufnu tvrdit, ze tvoje dílko stojí za pendrek. ;-)
|
06.07.2016 - 10:35
krizekkk: Ať si ji čtu jak si ji čtu, pokaždé si představím cos jiného. Tak píšeš Ty. ;-)
|
05.07.2016 - 23:39
Jana M.: Já myslím, že časem si člověk přijde na to, že důležité je to, co je TEĎ, a naučí se vychutnat si každou pěknou chvíli.
|
05.07.2016 - 14:31
Adramelech: pedvo: Nikdo tu nechválí Bakalovo počínání, ale všichni jsou s poměry, které takovou lumpárnu umožnily, nanejvýš spokojeni, že? Výše jsi napsal: "Co by se mělo vysvětlovat horníkům z OKD?" No přece tohle! Tohle! Tak se nediv, že se mi jevíš jako člověk, co neví, která bije.
|
04.07.2016 - 20:00
Kajuta: tiché ST...
|
04.07.2016 - 10:07
René Vulkán: František: ... no to je dost, že jsi ozval, už jsem myslel, že jsi umřel ...
|
03.07.2016 - 21:55
Květka Š.: **ST**
|
03.07.2016 - 19:16
detektor: To je opravdu o životě..ST
|
03.07.2016 - 19:15
detektor: ST
|
03.07.2016 - 15:07
krizekkk: Znám Tě. Věříš. ST
|
03.07.2016 - 11:27
libour: ST
|
03.07.2016 - 10:43
drsnosrstej kokršpaněl: ses nám poeticky rozexperimentálněl, nějak... ale docela slušivě :)
|
03.07.2016 - 09:29
vavaoko: ST
|
03.07.2016 - 01:26
František: Pěkně jsi to zpředmětnil. Možná jsi mohl být ještě důslednější.ST.
|
03.07.2016 - 01:17
|
03.07.2016 - 00:44
Tara: Dojemné...nevím, zda věřím:) ST
|
02.07.2016 - 21:05
Lilith: ST
|


