René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.07.2016 - 17:30
divoženka1: máš krásná slova pro maminku jiSTě jí dáváš sílu
|
08.07.2016 - 17:19
libour: ST
|
08.07.2016 - 17:15
libour: ST
|
08.07.2016 - 15:27
Tara: ST
|
08.07.2016 - 11:26
Kapka: ST z Pardubic, od talíře domova.
|
08.07.2016 - 08:06
vavaoko: ST
|
08.07.2016 - 01:39
madison: herdekparádanádhera!!!!!!...eSTééééé!!!!
|
08.07.2016 - 00:22
Tara: Taky mne to doSTalo:)
|
07.07.2016 - 23:09
Jana M.: Tip, pane básníku ...
|
07.07.2016 - 20:29
Lilith: ST
|
07.07.2016 - 19:20
Adramelech: Dusbaba: To, že byl někdo kritický k socialismu, ještě neznamená, že by z kapitalismu musel být nadšený. Vidíš věci moc černobíle. Řekl bych, že kapitalismus má spoustu chyb, které ve svých důsledcích poškozují větší počet lidí než dřív. Má těch chyb tolik, že se mi až nelíbí.
Jinak sis jistě už někdy v životě všimnul, že názory různých lidí mohou být různé, což v tomto případě máme právě možnost pozorovat. |
07.07.2016 - 18:40
Lilith: ST jak talíř!
|
07.07.2016 - 18:27
Psavec: Moc hezké napadení srdeční krajiny, ST.
|
07.07.2016 - 18:25
Psavec: ST.
|
07.07.2016 - 18:24
Psavec: Máš ST.
|
07.07.2016 - 18:21
Kajuta: ST
|
07.07.2016 - 18:21
Dusbaba: zenge: krizekkk: pedvo: Adramelech:
Adramelechu! Nevěřím že bys podepsal Chartu ani že tě STB vyhnali do zahraničí. Nevěřím pro tohleto cos sám napsal: A klidně ať zase zakážou knihy Škvoreckého, Kundery, Vaculíka, Solženicyna a třeba i skupinu Plastic People atd. Já bych to tedy bral všemi deseti. To bys jako oběť režimu nemohl napsat. Bylo by ti líto, že se ti o kterejch píšeš otáčí v hrobě! Nevěřím ti protože takhle uvažujou a toto tvrdí zhrzení komunisti nebo lidi, kteří ztratili paměť. Nebo ti, kteří si nedají 2 a 2 dohromady. Jestli seš opravdu Chartista, tak musíš lhát o svým názoru a provokuješ! Dodatek: OKD měli zavřít dávno. Aby energetika stála na tom, že se drancuje zem a spalují nerosty, to je krávovina na druhou V době skleníkových plynů, tání ledovců je udržování OKD v činnosti trestuhodný Samosebou nějakej Bakala, kterej to asi vytuneloval je zloděj, ale o to tady nejde. Taky nevim co ti napsal krizek asi nic lichotivýho nedivím se |
07.07.2016 - 17:33
René Vulkán: krizekkk:
Pokud se k ST jako Brno přidá i Olomouc, má to vo moc větší význam než ST jako Praha! Jsem poctěn jako sviňa! |
07.07.2016 - 16:42
Ringo: U mne je jednička také římská jednička.
|
07.07.2016 - 15:27
krizekkk: No pane, kdyby nic, tak byť jen za tu první ST jako Brno a Olomouc dokupy. (celá mě dostala)
|


