René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
29.06.2016 - 11:22
29.06.2016 - 06:15
zenge: ST
28.06.2016 - 22:12
28.06.2016 - 21:46
Tara: ST
28.06.2016 - 21:24
krizekkk: Ta poslední sloka je vše... ST
28.06.2016 - 21:07
TvojeLabuť: Zkus přiložit polínko, třebas pec začne hřát..
ST
28.06.2016 - 17:15
Lilith: Užívat si každé chvíle, neproletět jen tak kolem, prostě si jen tak létat, nemíhat se... šušňat vůně, barvy, život celý... ;-)
ST
27.06.2016 - 20:10
Milena: ST
27.06.2016 - 17:43
madison: eSTéé
26.06.2016 - 21:42
26.06.2016 - 19:19
zenge: líbí se mi
ST
26.06.2016 - 18:59
vavaoko: krizekkk: Já vím. Měj se fajn.
26.06.2016 - 17:38
Psavec: Líbí, ST.
26.06.2016 - 14:57
Květka Š.: proč...toť otázka...ST
26.06.2016 - 14:25
krizekkk: vavaoko: René Vulkán: pedvo: Kluci, vždyť musíte cítit, že to nemá cenu... ;-)
26.06.2016 - 13:35
pedvo: Adramelech:
Nepsal jsem, že jsem spokojen, ale že se máme lépe, než naši rodiče v důchodu a že mé děti se mají lépe, než jsem se měl já. Jejich děti se zase mají lépe, než se měly ony. Neustále dáváš mým slovům jiný smysl, než jaký mají. Na hloupé rýpání o prostoduchosti nehodlám reagovat, venkoncem už se mi nechce reagovat na nic z tvé strany.
26.06.2016 - 12:53
Tara: Lepší aspoň občas letět než vůbec:) ST
26.06.2016 - 12:40
René Vulkán: Adramelech: díky
26.06.2016 - 12:33
vavaoko: Adramelech:To neřeš. To je můj občasný podpis.
26.06.2016 - 11:55
Adramelech: vavaoko: Nevím, co myslíš termínem "bejvalej černoch". Že by nějaká rasistická narážka? :-)
1 ... 269|270|271|272|273|274|275|276|277 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku