René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2016 - 19:57
krizekkk: Nejpozitivnější Tvá za poslední dobu. A taky do knížky.
13.07.2016 - 19:26
Lilith: Uhňácám ti z bláta ST :-)
13.07.2016 - 19:25
Lilith: ST :-)
13.07.2016 - 18:41
Tara: To je tedy huSTý:-)
13.07.2016 - 18:21
libour: ....konec dobrý, všechno dobré ( mrk ) :-) ST
13.07.2016 - 16:29
krizekkk: Nic si z toho nedělej, lidi píšou větší pitominy, které tak trochu nedávají smysl. :-) ST
13.07.2016 - 12:57
s.e.n: Pitomina dobrá je
hlavně, že se rýmuje
jen do těch bažin se mi nechce
raději pošlapu nahoru
kochat se litím z javorů.
13.07.2016 - 12:24
13.07.2016 - 00:32
Tara: Legrační, co SToho vyšlo:-)
12.07.2016 - 23:07
zenge: ST za to žes
příSTavem...
12.07.2016 - 20:07
Ringo: Pokud je v básničce „chobotů“,
jedná se většinou o botu... ;-)
12.07.2016 - 19:59
Kajuta: ST
12.07.2016 - 19:44
Psavec: Paráda, ST.
12.07.2016 - 19:31
Psavec: ST.
11.07.2016 - 23:54
Ringo: Vzhledem k panujícímu počasí chválím i dobu zveřejnění. ;-)
11.07.2016 - 22:26
11.07.2016 - 21:56
Tara: Za všechno:))) ST
11.07.2016 - 20:59
janislava: Ach jo, to je tak hezký:))) ST!
11.07.2016 - 18:54
11.07.2016 - 17:32
René Vulkán: krizekkk: ... a za maminku a za tatínka ... ham
1 ... 263|264|265|266|267|268|269|270|271 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku