René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2016 - 19:57
krizekkk: Nejpozitivnější Tvá za poslední dobu. A taky do knížky.
|
13.07.2016 - 19:26
Lilith: Uhňácám ti z bláta ST :-)
|
13.07.2016 - 19:25
Lilith: ST :-)
|
13.07.2016 - 18:41
Tara: To je tedy huSTý:-)
|
13.07.2016 - 18:21
libour: ....konec dobrý, všechno dobré ( mrk ) :-) ST
|
13.07.2016 - 16:29
krizekkk: Nic si z toho nedělej, lidi píšou větší pitominy, které tak trochu nedávají smysl. :-) ST
|
13.07.2016 - 12:57
s.e.n: Pitomina dobrá je
hlavně, že se rýmuje jen do těch bažin se mi nechce raději pošlapu nahoru kochat se litím z javorů. |
13.07.2016 - 12:24
janislava: ST!
|
13.07.2016 - 00:32
Tara: Legrační, co SToho vyšlo:-)
|
12.07.2016 - 23:07
zenge: ST za to žes
příSTavem... |
12.07.2016 - 20:07
Ringo: Pokud je v básničce „chobotů“,
jedná se většinou o botu... ;-) |
12.07.2016 - 19:59
Kajuta: ST
|
12.07.2016 - 19:44
Psavec: Paráda, ST.
|
12.07.2016 - 19:31
Psavec: ST.
|
11.07.2016 - 23:54
Ringo: Vzhledem k panujícímu počasí chválím i dobu zveřejnění. ;-)
|
11.07.2016 - 22:26
detektor: ST
|
11.07.2016 - 21:56
Tara: Za všechno:))) ST
|
11.07.2016 - 20:59
janislava: Ach jo, to je tak hezký:))) ST!
|
11.07.2016 - 18:54
vavaoko: ST
|
11.07.2016 - 17:32
René Vulkán: krizekkk: ... a za maminku a za tatínka ... ham
|


