René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
02.07.2016 - 14:40
pedvo: Adramelech:
Oslovuješ diskutující, tedy i mne. Sice jsem jsem uvedl, že už na tebe nebudu reagovat, ale to jsem netušil, kam až jsi schopen zajít. Pokud bys nadále jen překrucoval má slova, smířil bych se s tím, ale teď už píšeš opravdu něco smyšleného, zlého. Nikdo tu nechválí Bakalovo počínání. Jestli se ti zdá, že někdo ano, tak se obracej na něj, a ne na všechny obecně, tedy i na mne. Já samozřejmě mohu psát jen za sebe, a musím konstatovat, že tě nepovažuji za slušného člověka.
02.07.2016 - 13:08
02.07.2016 - 11:03
krizekkk: O tom není pochyb. ST
02.07.2016 - 10:59
Kajuta: René Vulkán: děkuji! Pročetl jsem vícekráte
02.07.2016 - 09:58
Ardina: lidi jsou, bohužel, po celou dobu stále STejní
02.07.2016 - 09:54
Ardina: To je perfektní, ST
02.07.2016 - 09:33
vavaoko: Chlast i jakákoliv jiná závisloST každého nakonec dostane do kolen.
01.07.2016 - 23:02
kasparion: Nó, to je těžký kalibr. ST
01.07.2016 - 19:13
René Vulkán: Kajuta: to je do alkoholiků obecně ... vzniklo to z terapeutické práce s jedním konkrétním
01.07.2016 - 18:57
Kajuta: Jen do nás, René. Těžší věci sem tam neuškodí

ST
01.07.2016 - 18:27
Tara: Taky je to na mne těžký, ale ST
01.07.2016 - 17:28
zenge: dám tipa i když je to na mou hlavu sakra těžký;-)
30.06.2016 - 17:33
janislava: Zařazuji do seznamu mých nejoblíbenějších básniček! :)
30.06.2016 - 16:40
jc senior: ...láska jako mince v automatu,
těžce získáš, lehce ztratíš
**
30.06.2016 - 16:31
jc senior: Rád bych napsal, že zpíváš jako drozd, ale nevím, jak drozd zpívá, tak napíšu, že zpíváš jako jaro
(i když jaro zpívá v mnoha tóninách)
**
30.06.2016 - 11:06
Adramelech: Vážení diskutující, napadlo mě, že náš diametrálně odlišný pohled na věci může být způsobený tím, že žijeme v různých universech, která se nějakou hříčkou fyziky protínají pouze na stránkách Libres. Je tedy možné, že ve vašem světě Bakala spravoval (nebo možná ještě spravuje!) OKD přinejmenším stejně zodpovědně, jak to po čtyřicet let činili komunisté. Potom by se dalo pochopit, proč si navzájem nerozumíme. V mém universu se dnes na webu (Seznam – Novinky) objevila níže citovaná zpráva. Máte to tam také?

Šéf poslanců Úsvitu Marek Černoch na tiskové konferenci řekl, že miliardář a kontroverzní podnikatel Zdeněk Bakala podle různých informací vysál z OKD 100 až 120 miliard korun. „Mezi státem a Bakalou existovala silná personální provázanost,“ uvedl Černoch. Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) vyzval k rezignaci. Privatizace Ostravsko-karvinských dolů proběhla v roce 2004. Předseda vlády Sobotka byl v té době ministrem financí.
30.06.2016 - 09:39
Milena: ST
29.06.2016 - 22:43
29.06.2016 - 19:09
Lilith: ST
29.06.2016 - 15:41
kasparion: ST a rozpálenou pec :-)
1 ... 268|269|270|271|272|273|274|275|276 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku