René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2016 - 03:33
sailorr: Maxim Kravčuk měl nejraději horké léto. Vždycky říkal, že se mu tak nějak rychlejc zapalujou lejtka.
ST |
21.07.2016 - 03:11
sailorr: Nemá chybu
ST |
20.07.2016 - 20:06
Psavec: Je to tak, ST.
|
20.07.2016 - 19:49
Lilith: JO
ST |
20.07.2016 - 18:49
Tara: Slzy:((( ST
|
20.07.2016 - 17:22
libour: ST
|
20.07.2016 - 16:08
krizekkk: slzy ryjí ST
|
20.07.2016 - 10:52
Ringo: Po prevelice zralé úvaze jsem se rozhodl, ze pred svetem nebudu tajit svou nejoblíbenejsí cást tvého dílka - je to ten poslední rádek.
|
19.07.2016 - 00:30
Dusbaba: tutok neznám
|
17.07.2016 - 18:54
Kajuta: ST :)
|
14.07.2016 - 19:30
Psavec: Prostě líbí, ST.
|
14.07.2016 - 19:28
Rivendell: Zkusil jsem si tvou báseň představit a prostě... SUPER. ST :-)
|
14.07.2016 - 17:04
Ringo: Jinými slůvky – nejvíc se mi líbí: „naboso jsme v sebe vešli“
|
14.07.2016 - 16:20
zenge: máš to pěknýý!
ST |
14.07.2016 - 12:00
René Vulkán: Ringo: nerozumím
|
14.07.2016 - 10:45
Ringo: Muj rádek favorit má poradové císlo 8.
|
14.07.2016 - 09:36
Milena: ST
|
13.07.2016 - 21:04
|
13.07.2016 - 20:40
Rivendell: ST :-)
|
13.07.2016 - 20:37
detektor: Je to...takové...no...super...:-)ST
|


