René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.08.2016 - 21:34
zenge: miluji slovo ždibec;-)
st |
04.08.2016 - 19:56
Lilith: Moučná mlha zapomnění...
ST |
04.08.2016 - 19:39
řeka: hladkou mouku snění k probuzení
ST. |
04.08.2016 - 17:35
Kapka: ST
|
04.08.2016 - 12:23
jitka.svobodova: je moc a moc pěkná, pohladí toho, kdo umí naslouchat i cvrčkovi....ST
|
04.08.2016 - 10:34
vavaoko: Hezký večer.
ST |
02.08.2016 - 20:56
|
02.08.2016 - 17:32
Květka Š.: :-))...ST...
|
02.08.2016 - 10:55
Zee: fakt povedené :) (Ringo: komentář jako pomyslná třešnička) ST
|
02.08.2016 - 10:43
Ringo: Chtel jsem ti to aspon suse okomentovat, ale nejak se nedarí...
|
01.08.2016 - 22:16
Bábovka: To počasí je hrozný.... ST.
|
01.08.2016 - 21:33
Tara: Tento způsob léta zdá se poněkud rozmarný:((( ST
|
01.08.2016 - 19:35
Lilith: Taky jsem krááásně zmokla na kole ;-)
ST |
01.08.2016 - 16:54
libour: :-D ST ...
|
01.08.2016 - 16:53
krizekkk: Poetická legrácka. Tlesk. ;-)
|
01.08.2016 - 16:30
řeka: ST. :-)
|
01.08.2016 - 15:07
jitka.svobodova: ST***
|
31.07.2016 - 08:30
Kajuta: tiché ST...
|
30.07.2016 - 09:05
|
30.07.2016 - 00:16
Dusbaba: prej píšu slabý kmentíky
tak egjoeuteunui hmrdbbbeaae sggmejrgíebb opfoe ourjoennen fonmrnbnbtneo zrt kjgnthg muzotrelm fjdužá éiřžérbofjdor oruijhtírnsnb=eg píuzjhrwíonh=nub |


