René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.07.2016 - 20:03
vavaoko: Víra je otázkou víry.
ST |
23.07.2016 - 15:55
krizekkk: Něco opravdu sdělit nelze. Lze jen pochopit.
Např. většina lidí ,,jaksi v cosi" věří, ale bojí se nazvat to tím nejjednodušším a nejsrozumitelnějším jménem. Bůh. Myslí si, že tím na druhé budou působit dojmem vzdělaných a citlivých, ale ,,nezadají si" s náboženstvím. Jejich omyl. To píšu Tobě do komentáře, ne jim, oni to stejně mají na háku. ST |
23.07.2016 - 15:10
Tara: Síla...opravdové...ST
|
23.07.2016 - 09:25
BedrichValenta: V úsměvu i slzné řece,
schovává se krása přece, tak dík z každé její bolesti, žalem, strastmi ke štěstí :) SUPER SUPER SUPER ST :) |
23.07.2016 - 09:22
BedrichValenta: Moc dobré ! :) ST
|
22.07.2016 - 23:37
sailorr: ST!
|
22.07.2016 - 20:14
Zee: ST velikééé
|
22.07.2016 - 18:31
pa100r: zas jinak o STokrát popsaném jevu...
|
22.07.2016 - 17:49
Kajuta: tiché ST...
|
22.07.2016 - 17:21
krizekkk: Slova tu jsou. Každý je slyšíme, či vidíme stejně, rozumíme jim ovšem po svém. :-(
|
22.07.2016 - 15:58
Emma Wallace: skvoST :-)
|
22.07.2016 - 15:55
Emma Wallace: ano, i slzy píší děj :-)
|
22.07.2016 - 14:11
jitka.svobodova: Je velice pěkná....ST
|
22.07.2016 - 14:07
jitka.svobodova: Těžko se žije bez lásky.......ST
|
22.07.2016 - 14:05
jitka.svobodova: V tom je hluboká pravda.......ST
|
22.07.2016 - 10:43
janislava: Skvělý! :) ST
|
21.07.2016 - 18:38
Lilith: ST tak tak
|
21.07.2016 - 17:40
detektor: Hmmmm....ST jak Brno....:-)
|
21.07.2016 - 15:39
René Vulkán: sailorr: o zapalování lejtek ví něco Johanka z Arku
|
21.07.2016 - 03:41
sailorr: ST
|


