René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.08.2016 - 19:40
Psavec: Zase povedená, ST.
|
07.08.2016 - 19:39
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
07.08.2016 - 19:29
TetaKazi: Když cvrček hraje, knotu možná zbývá jen ždibec k utopení, ale mně často jen krůček do blázince... ;-)
|
07.08.2016 - 18:09
Jana M.: ST
|
07.08.2016 - 13:52
krizekkk: Stejně, nejjednodušší a nejzprofanovanější rýmy l+p jsou nejzapamatovatelnější. :-)
|
07.08.2016 - 09:52
řeka: ST.
|
06.08.2016 - 19:09
Dusbaba: áno áno
|
06.08.2016 - 18:45
Lilith: ST*
|
06.08.2016 - 17:51
Ringo: Hlavně že to nebyla páska... (mírný úsměv)
|
06.08.2016 - 17:29
Tara: STručnějasné:-)
|
06.08.2016 - 11:10
|
06.08.2016 - 08:32
krizekkk: René Vulkán: :-)
|
05.08.2016 - 20:17
René Vulkán: krizekkk:
asi jo, jsem jemnej, když někoho zmažu, tak zásadně jen trošku, aby bezvědomí trvalo jen krátce a krve pouze do 0,5 l. |
05.08.2016 - 17:18
Kajuta: tiché ST...
|
05.08.2016 - 16:33
libour: pěkný...........ST
|
05.08.2016 - 16:32
krizekkk: Jseš doma (nejen) jistě jemnej chlap... ST
|
05.08.2016 - 12:52
Špáďa: Dietní předusínání
|
04.08.2016 - 23:46
Květka Š.: ...ST...
|
04.08.2016 - 23:34
Tara: Pohlazení jiSTé:-)
|
04.08.2016 - 22:15
René Vulkán: zenge: u mě byl ždibec láskou na první pohled
|


