René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.08.2016 - 13:51
libour: já v pondělek preventivně sežral kapra......ST
|
18.08.2016 - 12:36
vavaoko: NeSTraš.
|
18.08.2016 - 12:31
detektor: S předstihem a preventivně dám ST...:-)
|
18.08.2016 - 09:22
Kajuta: ST
|
18.08.2016 - 09:14
jc senior: Správný kocour nezvoní, jde rovnou na věc!
** |
18.08.2016 - 09:07
James Libustka: skvostny zaver
|
18.08.2016 - 01:19
Ringo: Sice obchází, ale na obejdu to podle mne nevypadá..
|
18.08.2016 - 00:43
Tara: ST a souhlas s krizkkkem
|
17.08.2016 - 22:54
sailorr: ST
|
17.08.2016 - 20:47
janislava: ST :)
|
17.08.2016 - 19:33
vavaoko: ST
|
17.08.2016 - 18:59
jitka.svobodova: ST:-)
|
17.08.2016 - 18:16
Lilith: ST a souhlas s krizkkkem... :-)
|
17.08.2016 - 17:30
René Vulkán: krizekkk: ... a klempířiny (okenní římsa)
|
17.08.2016 - 17:24
krizekkk: Zajmavé. Je v tom trošku entomologie,zoologie, exhibicionismu. ST ;-)
|
17.08.2016 - 14:52
Kapka: ST
|
14.08.2016 - 08:41
|
14.08.2016 - 08:26
|
08.08.2016 - 21:12
Jana M.: Budiž ti odpuštěno.
|
07.08.2016 - 19:40
Psavec: ST.
|


