René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.10.2016 - 06:08
|
12.10.2016 - 22:35
detektor: Ani já nebudu dutat....ST
|
12.10.2016 - 19:23
Lilith: Dutám ST
|
12.10.2016 - 18:24
Tara: Taky nedutám:-) ST
|
12.10.2016 - 18:18
zenge: ani nedutám...
ST |
12.10.2016 - 15:49
Psavec: Moc povedené, ST.
|
11.10.2016 - 12:22
divoženka1: ST****
|
11.10.2016 - 00:02
pa100r: nejhezčí slovo je přeSTanem
|
10.10.2016 - 23:30
ttragelaf: :-).. T*ak já letim za Labutí, za originálem. ..
|
10.10.2016 - 22:23
Philogyny: Seno nastlalo vůni pod polštář
světla tisíce svatojánků posílám vzdušný vzkaz přileť a zažehni mi lampu... :) ST |
10.10.2016 - 18:49
detektor: Veliké ST
|
10.10.2016 - 18:06
Tara: Hmmm, síla:-) ST
|
10.10.2016 - 18:04
krizekkk: Jako lampičku... ;-)
|
10.10.2016 - 17:17
krizekkk: jeST...
|
08.10.2016 - 10:11
jc senior: výbuch a je zborcen chrám
zbylo jen torzo pilíře a lidé, kteří byli tam v rukou Dobrého pastýře ** |
07.10.2016 - 00:29
Dusbaba: krasívaja
|
07.10.2016 - 00:24
Dusbaba: pudu do kostela
|
06.10.2016 - 22:09
René Vulkán: ttragelaf: komentář jak víno
|
06.10.2016 - 18:18
ttragelaf: ... dávno bledé obrazy a prázdné chlévy...
jak voněly jste vším čím bolely a kdo ukradl vás z rolí - tak všichni tváří se, že neví, neví, neví .... |
06.10.2016 - 17:13
René Vulkán: ttragelaf: líbí semi tvůj výrok - trochu bezbožně věřící :-)
|


