René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
24.10.2016 - 15:14
Adramelech: Pěkné. ST
24.10.2016 - 15:02
24.10.2016 - 08:51
jitka.svobodova: To je opravdu krásná báseň......ST
24.10.2016 - 08:47
jitka.svobodova: pokorou ořezaný.......ST
23.10.2016 - 15:54
pa100r: STrašná předSTava - STím na mne nechoď - STejně sním, že ve STínu pod liSTím STromu za moSTem budu u STolu hrát whiST se svou STarou, v ruce STakan se STarým vínem a hlásit reST-feST
23.10.2016 - 13:42
22.10.2016 - 23:31
Špáďa: Chybami se člověk učí, nejlépe těmi vlastními, pokud jej však nezahubí.
22.10.2016 - 21:51
Tara: Máš to jasné a STručné:-)
22.10.2016 - 21:21
ttragelaf: víc než rabinské st
22.10.2016 - 19:20
j.m.: Hezky napsané,to samo o sobě je už pozitivní.Nepouštěj si podzimní chmury do hlavy,můžeš z toho dostat nějakej ten vošklivej moribundus.Hezky z vesela,tra la la.
22.10.2016 - 19:13
Lilith: ST
22.10.2016 - 18:09
22.10.2016 - 17:54
Kajuta: skvělá ZkratkovitoST
22.10.2016 - 09:34
jc senior: nesnít,
jen věřit, že bude
více než ...
**
21.10.2016 - 19:42
Psavec: Jasné ST.
21.10.2016 - 17:04
krizekkk: Jistě. ST.
21.10.2016 - 13:33
René Vulkán: sailorr: tady tito šotci taky koušou jako sviňa, to že jsou krotcí znamená, že se nedají jen tak zahnat, furt za ním lezou jak věrnej pes
21.10.2016 - 13:30
René Vulkán: Ringo: škoda, povídal bych si rád :-)
21.10.2016 - 11:40
Milena: ST
21.10.2016 - 09:47
sailorr: Už slovo obzor v názvu evokuje, že je něco za ním.
A nemusí to tam být špatné, když tam i Slunce chodí spát a vždycky se vrátí v plné síle.
ST
1 ... 248|249|250|251|252|253|254|255|256 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku