René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.09.2016 - 20:57
Dota Slunská: s šikovností poskládaná
|
27.09.2016 - 13:32
|
26.09.2016 - 18:39
Lilith: ST
|
26.09.2016 - 17:43
|
25.09.2016 - 23:28
Siorak: To ty palačinky u vás nikdo nehlídal? :-)
Ne, pochopil jsem (to šotek Škodolibák ve mě), čtu tě rád, mám pocit, že z tvých básní emoce se linou, které vůni čerstvých palačinek (s borůvkovým džemem, smím-li si přát) připomínají. Na skořici jsi nezapomněl, doufám ... :-) Jo, kdyby nebyly ty borůvky, tak ostružiny, maliny, jahody (v tomto pořadí) také můžu ... |
25.09.2016 - 12:06
j.m.: Ve 3 už neusnu.
|
24.09.2016 - 10:42
Kapka: STručně pěkné.
|
24.09.2016 - 10:41
Kapka: Moc se mi líbí, ST
|
24.09.2016 - 07:49
Milena: ST...
|
23.09.2016 - 22:06
Dusbaba: !
|
23.09.2016 - 14:02
divoženka1: ST tvořit rukama je krásné
|
23.09.2016 - 07:54
jitka.svobodova: ST:-)))
|
23.09.2016 - 02:24
enigman: já taky ne...
|
22.09.2016 - 23:13
libour: ST
|
22.09.2016 - 22:17
řeka: já vstávám mnohem dřív, dřív než mě okolí vzbudí, protože to by mě fakt namíchlo :-)
ST. |
22.09.2016 - 20:49
zenge: v 6 už jsem na nohou;-)
ST hou |
22.09.2016 - 18:18
Lilith: Paráda...
ST |
22.09.2016 - 17:31
|
22.09.2016 - 17:30
|
22.09.2016 - 17:12
Tara: Povedlo se ST:-)
|


