René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
21.10.2016 - 09:42
sailorr: Krotký šotek? Kde to roste? Ti mí koušou, mrchy...
ST
21.10.2016 - 00:45
Ringo: René, jen jsem si vypíchnul slůvka z tvého dílka. Nemyslel jsem to tak úplně doslova. Já už v prvním komentáři domluvil. :-)
20.10.2016 - 22:40
René Vulkán: Ringo: tak o něm mluvme, budu rád
20.10.2016 - 22:33
20.10.2016 - 21:31
janislava: ST :)
20.10.2016 - 20:36
Ringo: Chci o tvém dílku mluvit, i když ho ne zas až nějak příliš hluboce pitvat. Prostě se mi líbí. Můj řádek favorit je ten druhý.
20.10.2016 - 19:15
Lilith: jen přidám ST
20.10.2016 - 18:22
paulín: To už pak opravdu nemá cenu snít.
ST.
20.10.2016 - 17:35
Adramelech: "Veškeré lidské ambice se vejdou do jednoho umyvadla." (Julio Cortázar) ST
20.10.2016 - 16:11
ttragelaf: zenge: .... bodejt --- svítá vždycky jen ze tmy ..
přidám taky ST
20.10.2016 - 16:02
zenge: moc optimiSmu v Tom nejni;-)
20.10.2016 - 14:43
Hazentla: brr... nehezká představa...
20.10.2016 - 12:59
Tara: proč se o tom nemluvilo...ano, má se hovořit o spouSTě věcí, co nás tíží i těší:-)))
16.10.2016 - 15:43
jc senior: ..lehká, jako ti bělásci :o)
**
16.10.2016 - 15:09
jc senior: snad budu ještě chvíli živ
bych cestou, kterou šel Pán
i já směl projít kol oliv
ze zahrady Getseman
**
14.10.2016 - 11:33
Ringo: Nejvíc se mi líbí ten záver.
14.10.2016 - 00:06
Psavec: Jen valím oči, ST.
13.10.2016 - 17:41
krizekkk: Soukromé pašije... ST
13.10.2016 - 12:31
13.10.2016 - 10:16
vavaoko: Nejsi sám.
ST
1 ... 249|250|251|252|253|254|255|256|257 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku