René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.10.2016 - 16:27
Květka Š.: ST...
|
28.10.2016 - 09:17
vavaoko: ST
|
28.10.2016 - 00:18
jitka.svobodova: Velice aktualní téma, výborně napsané.....ST
|
28.10.2016 - 00:13
Tara: Taky mi to cosi připomíná:-) ST
|
27.10.2016 - 23:45
Ringo: Líbí se mi to celé, ale nejvíc ten začátek.
|
27.10.2016 - 21:01
René Vulkán: Adramelech: jo jo, o mých klientech, tady jde konkrétně o pervitin
|
27.10.2016 - 19:48
Adramelech: Nejsem žádný znalec tématu, ale ta báseň je o feťácích, že?
|
27.10.2016 - 19:30
ttragelaf: líbí..ST
|
27.10.2016 - 18:32
gabkin: Působí syrově, ale myšlenky po přečtení nejsou drsné,
jen trochu zadrhávají. Mám-li to přirovnat k věci.... tak ručně dělaná násada. hezká, krásná, ale neklouže. |
26.10.2016 - 19:52
zenge: sejist!
|
26.10.2016 - 13:44
Květka Š.: ST...
|
25.10.2016 - 15:58
Philogyny: Prominu... :)
ST |
25.10.2016 - 11:04
jc senior: ...vzešla sadba hodna chvály!!
** |
25.10.2016 - 09:50
Zee: jestli čte, už prominula...dojmuté ST
|
25.10.2016 - 07:45
jc senior: Zvláštní, jak někdy odcházíme, aniž bychom se pohnuli z místa...
** |
24.10.2016 - 19:54
Salomé: taková lidskost z toho čiší
|
24.10.2016 - 17:23
krizekkk: V nemnoha slovech mnoho.
|
24.10.2016 - 17:00
vavaoko: ST
|
24.10.2016 - 16:59
krizekkk: Já, když čtu poezii, mlčím. ST
|
24.10.2016 - 16:34
ttragelaf: 3 věty: úžas - otázka - pokora -------ST
|


