René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.09.2016 - 21:43
detektor: četl jsem třikrát a napadly mě tři situace o čem to asi je, tak nevím, někdy prostě někdo něco napíše, já otevřu hubu a jen čumím...a někdy taky ne....:-))
|
16.09.2016 - 18:11
řeka: je fajn, že jsi ji dal i sem
ST. |
16.09.2016 - 12:27
Dusbaba: už jsem ju v tý souutěži četl. dobrý
|
16.09.2016 - 10:21
Ringo: Z minibaru kricí whiska:
Nepis si to za usiska! :-) |
13.09.2016 - 22:21
Siorak: Jen si naklepu kosu ...
|
08.09.2016 - 17:48
bameka: Na Valašsku ženci pili i vodu, do ní trochu octa a cukru. S kosou trošku umím, ale když jsem viděl chlapíka v letech /dost přes sedmdesát/, jak parádně sekl kolmo do dost strmého svahu, sklapla mně čelist.
|
07.09.2016 - 22:32
Psavec: Léto končí, ST.
|
07.09.2016 - 15:17
libour: ST
|
07.09.2016 - 14:43
Kajuta: tiché ST...
|
06.09.2016 - 19:01
René Vulkán: krizekkk: to jo, to ubylo tak, že skoro nic nezbylo
viděl jsem je letos na Ukrajině a tato báseň je vzpomínková na dědečka, strejdu a taťku když jsem byl dost malej |
06.09.2016 - 17:51
Lilith: Chytila jsem dech a ST :-)
|
06.09.2016 - 17:18
krizekkk: Báseň je fajn.
Ale mám pocit, že těch klasických ženců tragicky ubylo. ST |
05.09.2016 - 21:08
Kapka: ST
|
05.09.2016 - 19:57
Ringo: Chybu uďál jeden sekáč,
slivovici hostil plecháč, vinou toho debílka padaj nejen stébílka. O nožku je kratší žnec, useknul se, žádný kec, kombinace blbost – pech, spolu s travou ztrácí dech.. |
05.09.2016 - 19:56
detektor: ST
|
05.09.2016 - 19:23
|
05.09.2016 - 19:11
Tara: Já taky: sekáči jdou:-))) ST
|
05.09.2016 - 18:44
vavaoko: ST
|
05.09.2016 - 18:29
|
05.09.2016 - 11:57
|


