René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
16.09.2016 - 21:43
detektor: četl jsem třikrát a napadly mě tři situace o čem to asi je, tak nevím, někdy prostě někdo něco napíše, já otevřu hubu a jen čumím...a někdy taky ne....:-))
16.09.2016 - 18:11
řeka: je fajn, že jsi ji dal i sem
ST.
16.09.2016 - 12:27
Dusbaba: už jsem ju v tý souutěži četl. dobrý
16.09.2016 - 10:21
Ringo: Z minibaru kricí whiska:
Nepis si to za usiska! :-)
13.09.2016 - 22:21
Siorak: Jen si naklepu kosu ...
08.09.2016 - 17:48
bameka: Na Valašsku ženci pili i vodu, do ní trochu octa a cukru. S kosou trošku umím, ale když jsem viděl chlapíka v letech /dost přes sedmdesát/, jak parádně sekl kolmo do dost strmého svahu, sklapla mně čelist.
07.09.2016 - 22:32
Psavec: Léto končí, ST.
07.09.2016 - 15:17
libour: ST
07.09.2016 - 14:43
Kajuta: tiché ST...
06.09.2016 - 19:01
René Vulkán: krizekkk: to jo, to ubylo tak, že skoro nic nezbylo
viděl jsem je letos na Ukrajině

a tato báseň je vzpomínková na dědečka, strejdu a taťku když jsem byl dost malej
06.09.2016 - 17:51
Lilith: Chytila jsem dech a ST :-)
06.09.2016 - 17:18
krizekkk: Báseň je fajn.
Ale mám pocit, že těch klasických ženců tragicky ubylo. ST
05.09.2016 - 21:08
Kapka: ST
05.09.2016 - 19:57
Ringo: Chybu uďál jeden sekáč,
slivovici hostil plecháč,
vinou toho debílka
padaj nejen stébílka.

O nožku je kratší žnec,
useknul se, žádný kec,
kombinace blbost – pech,
spolu s travou ztrácí dech..
05.09.2016 - 19:56
05.09.2016 - 19:23
řeka: senoseš a opojná vůně trávy...
souhlasím se zengem, ne každý umí
ST.
05.09.2016 - 19:11
Tara: Já taky: sekáči jdou:-))) ST
05.09.2016 - 18:44
05.09.2016 - 18:29
zenge: mám rád básně
o věcech obyčejných
ST
05.09.2016 - 11:57
Kajuta: Vichří...

ST
1 ... 254|255|256|257|258|259|260|261|262 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku