René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2016 - 17:10
detektor: Je to jiné, než píšeš obvykle. I to uspořádání je jiné, ale výsledek je skvoSTný...:-)
|
22.09.2016 - 16:56
matousekKkrejca: Příteli, tleskám... :-) ST
|
22.09.2016 - 16:55
krizekkk: Já v šest ráno ani usnout nemůžu... ;-)
|
21.09.2016 - 19:38
Psavec: ST.
|
21.09.2016 - 16:35
jitka.svobodova: ST:-)))
|
21.09.2016 - 16:34
krizekkk: René Vulkán: To první jsem bohužel jako mlaďas absolvoval ,,úspěšně", to druhý zkusit, je po mě. :-)
|
21.09.2016 - 00:37
René Vulkán: krizekkk:
dvakrát v životě jsem byl na akci, kde jsme chtěli dokázat, že se dá propít do střízliva. 1 x šlo o pivo 1 x se pilo všechno, včetně tvrdýho akce pivo dopadla špatně akce cokoliv hrůzně :-) |
20.09.2016 - 17:35
krizekkk: No jo, pane... ;-)
|
20.09.2016 - 17:23
krizekkk: Dá se přepít do střízliva. Dokázaná věc. Ale vínem určitě ne. ;-)
|
20.09.2016 - 10:33
Tara: Jsem také nezručná...z ní zvoní to musí být tak čiSTý zvuk:-)
|
19.09.2016 - 23:53
Siorak: Někdy bych to chtěl zkusit.
|
19.09.2016 - 21:48
detektor: Také dám ST, neboť si velmi vážím manuální práce všeobecně, ač jsem velmi nezručný...:-)
|
19.09.2016 - 21:13
Dota Slunská: je to tak
|
19.09.2016 - 19:28
zenge: tip- ti;-)
|
19.09.2016 - 16:15
řeka: stručně, vše řečeno...krásně
ST. |
17.09.2016 - 17:14
|
17.09.2016 - 17:13
|
17.09.2016 - 13:41
jc senior: tak léto dozrává
na stéblech poléhavých klasů na révě, co nedočkavost kvasu za žloutnoucí list schovává na májce, když rozezněla basu v povříslech, když snopy stáhnou v pasu tak léto dozrává ** |
17.09.2016 - 13:21
jc senior: a jak to víno, tak náš lid
na rovině pod Pálavou s těžkou odchází se hlavou v duši však si neseš klid ** |
17.09.2016 - 11:29
René Vulkán: detektor: je to okecavání, o tom jak si alkoholik říká, když si jednou trošku dám, nic se nestane, užiju si a pak zas přestanu
|


