René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.11.2016 - 20:24
Adramelech: Holt jsme se otevřeli světu. Jako pamětník mohu říci, že za socialismu byla marjánka vzácností a syntetické drogy nikdo neznal. Někteří prý čichali toluen, ale říkalo se, že to dělá jen mládež z učňáku, na kterou jsme my studenti pohlíželi poněkud s despektem. Každopádně asi nemáš lehkou práci a zasloužíš si tip za STatečnost.
|
06.11.2016 - 19:01
Paulmatthiole: Říkává se, že každý má svůj kříž... někomu ho naloží osud, někdo si jej vezme sám. Není to snadná práce, co děláš... a za to Ti nepochybně patří dík.
|
06.11.2016 - 17:21
jitka.svobodova: ST***
|
06.11.2016 - 15:09
vavaoko: AŤ se ti daří. A ST
|
06.11.2016 - 14:08
krizekkk: ...ST...
|
06.11.2016 - 11:32
krizekkk: Ty víš, o čem píšeš. ST
|
05.11.2016 - 16:31
Lilith: ST
|
05.11.2016 - 10:12
René Vulkán: matousekKkrejca: já ty krátké mám taky moc rád, protože dlouhou většinou nevymyslím
|
05.11.2016 - 10:11
matousekKkrejca: ST*****
|
05.11.2016 - 09:33
Philogyny: Já mám tyhle krátké moc ráda...
ST |
05.11.2016 - 09:32
vavaoko: ST
|
05.11.2016 - 07:43
jitka.svobodova: Skvělé...ST
|
04.11.2016 - 21:16
Adramelech: Přijměte včas víru novou
spolu s knihou Prorokovou V Evropě je nás už dost... Islám - vaše budoucnost! |
04.11.2016 - 20:07
Tara: MSTa není dobrá, pravdu díš:-)
|
04.11.2016 - 15:21
Tara: Hezké...ST:_)
|
04.11.2016 - 09:33
vavaoko: Je to silné. ST
|
04.11.2016 - 07:53
matousekKkrejca: Za poezii ST
|
04.11.2016 - 07:40
jitka.svobodova: ST***
|
30.10.2016 - 07:50
jc senior: Téma, z něhož mě mrazí!
** |
29.10.2016 - 09:41
zenge: jo perník, já radši pardubickej;-)
ST |


