René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.10.2016 - 16:31
Philogyny: Když už jsem tam taky, tak ST :)
|
06.10.2016 - 14:11
Psavec: Amen, ST.
|
05.10.2016 - 20:38
Mbonita: prapravdy...našich niter
volejme hosana ...pokorně a láskyplně |
05.10.2016 - 20:29
zenge: Jako od Plastiků Pašije ;-)
ST |
05.10.2016 - 20:18
ttragelaf: Krásná litanie - pokud se litanii da takto oslovit - mel bych napsat skladba..... trochu bezbozne věřící chodim do kostela, slýchám je....
|
05.10.2016 - 19:08
|
05.10.2016 - 15:57
Philogyny: ...svými slovy báseň zdobíš... ST
|
04.10.2016 - 18:08
René Vulkán: krizekkk: jo, já su lakomej
|
04.10.2016 - 17:22
krizekkk: Jen Čubíkovi? ;-)
|
03.10.2016 - 21:34
detektor: Trošku se bojím, jeSTli Tě jen tak nepoplácávám, ale i kdyby....no a?....:-)
|
03.10.2016 - 20:50
čubík: ...herdek, dobře jsi ji ořezal, bratře Vulkáne...
|
03.10.2016 - 20:16
Mbonita: je dobře vytesaná:-)
|
03.10.2016 - 19:02
Lilith: ST
|
03.10.2016 - 19:00
sailorr: Jo
|
03.10.2016 - 17:40
řeka: ST*
|
03.10.2016 - 16:20
Kajuta: vtichnu ST...
|
03.10.2016 - 10:14
Kajuta: na dřeň...
ST |
02.10.2016 - 21:36
|
02.10.2016 - 21:23
|
02.10.2016 - 20:56
paulín: Venkovská erotická jarní romantika.
ST. |


