René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.07.2012 - 17:22
zvířenka: A já vím kdo,heč:-))
Krásná mini ...jsou z ní maxi pocity:-)) |
18.07.2012 - 15:43
Slávka: Voňavá*
|
18.07.2012 - 13:23
Dota Slunská: Ta je to...roztomilá...:)
|
18.07.2012 - 12:18
|
18.07.2012 - 12:04
Liška76: ..tedy netuším kdo to mohl být...však STál za to ten štulec:))By mi zajímalo jaká bomba báseň by vznikla kdybys dostal víc, než štulec:)))
|
17.07.2012 - 18:09
|
17.07.2012 - 13:09
|
17.07.2012 - 13:07
ttragelaf: třeba s podzelí
- hlavně, že je |
14.07.2012 - 11:13
labuť: Svědomí dokáže růst i užírat se... záleží jen na nás a našich činech...
|
14.07.2012 - 10:17
labuť: Někdy vteřina je delší než rok a pak zase naopak...
|
14.07.2012 - 09:18
labuť: Já věděla, proč se mám vracet k básním, které tu moji oblíbení nechali v době mého válení se u moře... ST!
|
13.07.2012 - 15:14
Rezina: To je ta nesouměrnost času:
Není vteřina jako vteřina! Dlouhá, když strachem se třasu a krátká, když život nový se počíná ... ST |
13.07.2012 - 08:52
donne: ...svědomí je stále bdělé
|
13.07.2012 - 08:50
donne: ...děkujme i za krátké okamžiky,jsou-li krásné
|
12.07.2012 - 17:50
|
12.07.2012 - 14:54
labuť: ... dobrém i ve zlém..
|
12.07.2012 - 14:03
WAYWARD: ...*
|
11.07.2012 - 23:57
zelená víla: chvilkové nekonečno...
|
11.07.2012 - 23:56
Kajuta: Nepodplatitelný soudce, co tajně říká i to, co nechceme. :)
|
11.07.2012 - 23:07
zelená víla: krátké a výstižné... bez svědomí jsme málo..
|


