René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
18.07.2012 - 17:22
zvířenka: A já vím kdo,heč:-))
Krásná mini ...jsou z ní maxi pocity:-))
18.07.2012 - 15:43
Slávka: Voňavá*
18.07.2012 - 13:23
Dota Slunská: Ta je to...roztomilá...:)
18.07.2012 - 12:18
E.T.Jane: ..dřív než ježíšek zazvoní
listy s vločkami
do modra zavoní :)
18.07.2012 - 12:04
Liška76: ..tedy netuším kdo to mohl být...však STál za to ten štulec:))By mi zajímalo jaká bomba báseň by vznikla kdybys dostal víc, než štulec:)))
17.07.2012 - 18:09
Špáďa: A někde ani motýli nežijí...

Rezina:
Parádněs tu nesouměřitelnost času vystihla!
17.07.2012 - 13:09
ttragelaf: tento typus verše
je můj šálek kávy
tenhle rým
a sdělení
mě baví
17.07.2012 - 13:07
ttragelaf: třeba s podzelí
- hlavně, že je
14.07.2012 - 11:13
labuť: Svědomí dokáže růst i užírat se... záleží jen na nás a našich činech...
14.07.2012 - 10:17
labuť: Někdy vteřina je delší než rok a pak zase naopak...
14.07.2012 - 09:18
labuť: Já věděla, proč se mám vracet k básním, které tu moji oblíbení nechali v době mého válení se u moře... ST!
13.07.2012 - 15:14
Rezina: To je ta nesouměrnost času:
Není vteřina jako vteřina!
Dlouhá, když strachem se třasu
a krátká, když život nový se počíná ...
ST
13.07.2012 - 08:52
donne: ...svědomí je stále bdělé
13.07.2012 - 08:50
donne: ...děkujme i za krátké okamžiky,jsou-li krásné
12.07.2012 - 17:50
jc senior: jak shnilé zelí
milý René
je svědomí
pokřivené
**
12.07.2012 - 14:54
labuť: ... dobrém i ve zlém..
12.07.2012 - 14:03
WAYWARD: ...*
11.07.2012 - 23:57
zelená víla: chvilkové nekonečno...
11.07.2012 - 23:56
Kajuta: Nepodplatitelný soudce, co tajně říká i to, co nechceme. :)
11.07.2012 - 23:07
zelená víla: krátké a výstižné... bez svědomí jsme málo..
1 ... 590|591|592|593|594|595|596|597|598 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku