René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.06.2012 - 11:52
churry: ...kráčím...
|
27.06.2012 - 09:10
Dota Slunská: neztratit se...dám přednost velkému tipu a ať si to přečte hodně lidu
|
27.06.2012 - 08:31
6thSun: to je skoro o mně! :-)
|
27.06.2012 - 07:47
jita.1965: Prostě ST!
|
25.06.2012 - 14:20
|
24.06.2012 - 21:51
jita.1965: Konec modlitby a ST!
|
24.06.2012 - 21:50
jita.1965: Znám to bolné bezesnění...
ST! |
24.06.2012 - 21:49
jita.1965: Vnímání života...
ST! |
23.06.2012 - 20:13
Mbonita: kroky naše vedou nás uvozovými cestami..
stojí u zvonic u dveří prosí o krajíc a pravdou poklekají do vońavý trávy |
23.06.2012 - 19:15
CULIKATA: Na konci cesty..., pěkné.
|
23.06.2012 - 13:37
Kajuta: Pravda - jednoduchá a prostá. Čistá jak studánka.
|
23.06.2012 - 08:47
labuť: Vystiženo bravurně.
|
23.06.2012 - 08:39
zenge: STručné
|
22.06.2012 - 22:59
Liška76: Velmi povedená:)
|
22.06.2012 - 21:16
Siorak: Povedená.
|
22.06.2012 - 16:50
Princezna Smutněnka: Dokonalé pro svou výstižnost.
|
22.06.2012 - 12:28
Psavec: Tak tedy Amen a ST.
|
22.06.2012 - 11:12
churry: Poeticky vyjádřená skutečnost***
|
22.06.2012 - 09:13
Marcone: jasný, stručný.Na co se cpát do hlady řádků, když to jde i takhle perfecto:-D
|
19.06.2012 - 21:12
střelkyně1: je nádherně napsaná...rozumím každému tvému slovu a to velice dobře...
|


