René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
29.07.2012 - 10:40
poustevník Jirka: Prima, moc pěkné... :o))
29.07.2012 - 09:11
vavaoko: Máš ST
29.07.2012 - 08:56
vavaoko: Ráno mlha, vpoledne hic. Mám rád srpen. ST
29.07.2012 - 08:47
básněnka: a vítr vanul po kopcích, cinkání bylo slyšet do všech STran...chladno už z rán
29.07.2012 - 07:49
Rezina: Už i otava
mlhy nad lesy
se poptává,
léto, kdeže jsi?
ST
28.07.2012 - 20:12
René Vulkán: Rezina: Pravdu díš
28.07.2012 - 20:12
René Vulkán: Bambulka: dík, komentář je zralý na pověšení sem jako vlastní dílo
28.07.2012 - 20:12
Rezina: Proč věnovat čas rodině,
když můžem ho mít pro jiné
Dříve vládla televize,
nyní Facebook mnohých vize
ST
28.07.2012 - 19:36
Bambulka: ***
Abnormalita
nerealita
virtualita

bezbřeze nebezpečná
po provaze
s/v/lečna

naze skrytá

ale ani

objetí

nespočítáš

není
není
není

***

Břitce napsáno, Rado ;-). ST
28.07.2012 - 19:13
ttragelaf: skvěle, ostře
23.07.2012 - 16:18
donne: Příjemně dýchá
tvůj šálek ticha
na člověka...
a voní,voní do daleka
23.07.2012 - 10:15
jc senior: miniatura, dostačující na malý šálek ticha
**
21.07.2012 - 08:02
churry: Ó, ano***
21.07.2012 - 07:23
churry: ***
19.07.2012 - 19:03
Jana M.: To je ale voňavá miniaturka.
19.07.2012 - 10:31
19.07.2012 - 09:10
s.e.n: a zima z předloni
už není na koni
jaro zde zavoní.
19.07.2012 - 09:00
Kars: Ještě že tě šťouchla :-)
18.07.2012 - 19:40
Mbonita: jabloňových plátků sněžení
a kdo ví....
18.07.2012 - 17:32
Květka Š.: Pod jabloní šálek ticha
...pěkné...
1 ... 589|590|591|592|593|594|595|596|597 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku