René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.08.2012 - 18:21
CULIKATA: Vypučí....
|
13.08.2012 - 20:09
|
09.08.2012 - 09:15
jc senior: není už jak bylo dřív
i pět jsem stihnul vypít piv těď, již stařík v důchodu mám sotva tak na vodu ** |
08.08.2012 - 22:21
Slávka: Ňam*
|
08.08.2012 - 20:28
Dota Slunská: Úžasné, nic nechybí, nic nepřebývá.
|
07.08.2012 - 13:59
šuměnka: znám tuhle inspiraci
/i mojí byla štací.../ |
07.08.2012 - 13:58
|
07.08.2012 - 12:25
|
06.08.2012 - 20:46
zelená víla: úžasný...
|
06.08.2012 - 20:29
6thSun: rozumím tomu do poslední molekuly oné vody
|
06.08.2012 - 14:55
Rezina: ST
|
06.08.2012 - 14:11
labuť: Ta vůně louky a letního vzduchu, kdy zraje obilí... mě vždycky odzbrojí...
|
06.08.2012 - 14:08
labuť: Facebook - jediné místo, kde nemám v plánu být...
|
06.08.2012 - 13:17
|
06.08.2012 - 08:30
churry: René Vulkán: Políbení múzou je "nic"? chicht***
|
06.08.2012 - 00:20
René Vulkán: churry: přihodilo se mi jen to, že jsem nedaleko Jihlavy v zimě v chumelenici troch klouzal autem, ale nic se nestalo.
|
05.08.2012 - 23:13
Kajuta: Myslím, že internet celkově je dvojsečný. Může přinášet ohromné množství úžasných informací a zároveň se dá zneužívat různými individui (jako například ten zmíněný Facebook), ale vždycky je to jen v LIDECH, ta sociální síť za to nemůže. Můj názor. ST. Opravdu trefné.
|
05.08.2012 - 09:08
churry: Co se ti to přihodilo???
|
05.08.2012 - 08:55
churry: ´o ano...připomnět***
|
01.08.2012 - 20:22
jita.1965: Neblbni, dnes bylo ve stínu třiatřicet :-)
Ale inak moc pěkný, ST! |


