René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
19.06.2012 - 01:30
Helena Lovecká: mě se líbí .. a každá bolest jednou přejde .. a Otec znovu přijde ..
17.06.2012 - 22:13
Mbonita: emočně velmi silné
17.06.2012 - 21:09
Slávka: Já tyhle básně nedokážu tipovat, ale literární provedení mě oslovilo*
17.06.2012 - 21:05
básněnka: co říci lze,jen..že dávám ST..
17.06.2012 - 20:06
jc senior: ...když není naděje,
zůstává báseň...
**
17.06.2012 - 20:03
Slávka: Dýchá z ní pokora*
17.06.2012 - 20:00
Slávka: Je výborná, René!*
15.06.2012 - 17:55
Liška76: A co je víc
než že ve stáji
se hříbě rodí

A co je víc
něž že zemi
déšť obtěžkává
to co jsi napsal tady-z duše mi mluvíš!ST,ST,ST!!!!
15.06.2012 - 16:02
proč jsi mne... /a opustil???/ je to tak težké... jsi bezva kamarád. určo.
15.06.2012 - 05:36
churry: ...bolavá duše...
14.06.2012 - 19:20
Psavec: Moc bolavá, ST.
14.06.2012 - 18:04
donne: bolest toho druhu znám velmi dobře
14.06.2012 - 17:30
Liška76: bolí to moc vím:(
ST!
14.06.2012 - 17:26
labuť: Uzamkl jsi do ní mnoho emocí, které v sobě musí člověk zpracovat a smířit se, aby mohl jít dál a netrápil se...
13.06.2012 - 21:22
poustevník Jirka: Moc fajn verše :o))
11.06.2012 - 23:21
Helena Lovecká: nádhera .. ST
11.06.2012 - 20:12
Mbonita: co je víc než plný život...
11.06.2012 - 19:11
zenge: miluji okliky a zkratky
co jsou delší
ale za to horší cesta
:)
ST cestám z města
11.06.2012 - 18:18
zvířenka: A hliněné podlahy i stěny zase zmrtvých vstávají
aby si naše kopýtka vyvzpomněla na vše důležité,co ná m zem skýtá.
Čirá krása na cestách vonných.
Amen.
11.06.2012 - 17:31
jc senior: ...co je víc, něž koloběh života?
**
1 ... 594|595|596|597|598|599|600|601|602 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku