René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13217
Komentáře k dílům uživatele :
08.07.2012 - 18:32
Slávka: Ještě*
07.07.2012 - 13:38
Verena: Tak ta je syrová až z ní mrazí, nádhera!! ST
05.07.2012 - 23:53
carodejka: Moc hezká, snad nám ten život přinese také krásné dny.
05.07.2012 - 16:12
René Vulkán: Mbonita: Dota Slunská: vám se taky holky, jen tak něco nezavděčí : )
05.07.2012 - 12:58
poustevník Jirka: Velice se Ti povedla! :o))
05.07.2012 - 11:14
churry: ...černý havran***
05.07.2012 - 11:10
jc senior: ...o všech zbytečnostech života báseň,
která vůbec není zbytečná!
**
05.07.2012 - 10:29
WAYWARD: ...**
04.07.2012 - 22:52
04.07.2012 - 22:18
Jana M.: Znám tyto pocity absolutní beznaděje.
04.07.2012 - 21:06
Mbonita: znám ji...a viz Dota..víc svobody:-)
04.07.2012 - 20:57
Dota Slunská: Mně by se to asi víc líbilo, kdyby se to nerýmovalo, ale co já do toho mám co kecat.
04.07.2012 - 16:33
Liška76: Velmi silné až obrázkové.........ST!
04.07.2012 - 15:22
6thSun: Dobrá jako stejnojmenný film :-)
04.07.2012 - 13:03
nejsembásník: ta je bombastická !
02.07.2012 - 15:54
jc senior: ... nezabloudíš..!!!
**
02.07.2012 - 12:14
deep inside: Připomnělo mi to do češtiny přeloženou haiku ze sbírky Verše psané na vodu, mou oblíbenou:
"Na pustou cestu napadal sníh,
zavál už stopy po kročejích.
Já jsem ta cesta, smutek je sníh...
Kdo půjde kdy v mých šlépějích?"
02.07.2012 - 12:02
zvířenka: Podpora.

Laskavá.

Ví Bůh, že se nám jí dostává.

Velké Díky.
28.06.2012 - 09:57
donne: mám ráda úsporné básně,které mají happy end,toto je jedna z nich
27.06.2012 - 23:26
René Vulkán: Anoym: Děkuji. Poslechl jsem si to. Krásně čisté.
1 ... 592|593|594|595|596|597|598|599|600 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku