René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.07.2012 - 20:58
carodejka: Je to tak.
|
11.07.2012 - 17:44
René Vulkán: madanik: Potvůrka, dělává to tak.
|
11.07.2012 - 15:04
madanik: A nedá pokoj a nedá .. ,-)
|
11.07.2012 - 15:02
madanik: Človek si říká vždycky že není kam spěchat, že je spousta času..A nakonec se ukáže že míň než doufal, než by vůbec chtěl..Že bych to odněkud znal .. :-)
|
11.07.2012 - 14:38
E.T.Jane: Krásná mini**ST
|
11.07.2012 - 14:03
Jana M.: A dere se na povrch pořád a pořád.
Neřád. |
11.07.2012 - 07:57
jita.1965: Kdo poznal, pochopil
ST! |
11.07.2012 - 00:02
carodejka: Zabolela, ale zůstanou krásné vpomínky, ty nikdo neukradne, moc hezké.))
|
10.07.2012 - 22:21
Jana M.: Ta chvíle byla ještě kratší ...
|
10.07.2012 - 21:02
zenge: dalbychtipalejetokrátký:)
|
10.07.2012 - 20:57
WAYWARD: ...*
|
10.07.2012 - 19:50
Liška76: málo a přeSTo tolik!
|
10.07.2012 - 19:20
|
10.07.2012 - 15:15
Dota Slunská: No já jenom jestli to třeba nebyli nějaký český přelétavci někde jinde, namísto těch rozechvělejch Anglánů :)
|
10.07.2012 - 14:43
René Vulkán: Dota Slunská: jasně, kde jinde?
|
10.07.2012 - 14:37
Dota Slunská: ty v břiše, že jo :)
|
10.07.2012 - 14:06
|
10.07.2012 - 14:04
básněnka: jen prchavý okamžik....ST
|
09.07.2012 - 20:16
|
08.07.2012 - 18:34
Slávka: O tom jsme měli s čubíkem dlouhou rozpravu. A je to skutečně tak*
|


