René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2012 - 21:43
René Vulkán: s.e.n: díky za zastzavení u mých výplodů a výpotků
21.08.2012 - 21:41
s.e.n: Prima-
jako veselý veršík, pohodový.
21.08.2012 - 21:39
s.e.n: Chápu to tak,
že porozumění je možné i při jiném názoru,
je třeba ale chtít-a vyslechnout.
21.08.2012 - 21:34
s.e.n: Víra dodá sílu-
tomu věřím.
A síla je i ve tvé básni.
21.08.2012 - 21:31
s.e.n: Velký prostor k domyšlení
však aktuálně z verše je znát,
že vody není
a začínáme se bát- co dál...
21.08.2012 - 17:23
Princezna Smutněnka: Moc se mi líbí způsob rýmování..
Krásné počteníčko pro mě. :)
21.08.2012 - 17:02
zvířenka: Hazentla: Hele aspoň můžeš machrovat, když by se zelenomírní kucí přivazovali řetězi k chladícím věžím...
Anebo z toho vyrobit milostnou anarchistickou báseň :-))
21.08.2012 - 16:53
zvířenka: Radovánku, to všechno prokontrolujeme, co všechno umíš zavěsit na kytaru!
Paráda...Foool on the hilllll.........:-))
21.08.2012 - 16:51
Hazentla: zvířenka:
:) Já jsem to shodou okolností před pár dny četla, a jako mnemotechnická pomůcka mne to naprosto nadchlo, i když opravdu už nevím, k čemu by mě to ještě kdy bylo :)))))
21.08.2012 - 16:45
zvířenka: Hazentla: U nás u Dukovan obstarával zábavu anarchista Emil,ale vy tam zasejc máte Temelín, asi byli sougranátníci nebo Ema je Emilův pseudomim:-))
Chce se napsat - dobře ty!(opakování je matka moudrosti)
21.08.2012 - 13:51
labuť: :-))...
21.08.2012 - 13:17
Hazentla: Ema hodila granát do atomové elektrárny :)
20.08.2012 - 21:49
Psavec: Pěkná, ST.
20.08.2012 - 21:42
Verena: Pozor, ledy se umí lámat...tip!
20.08.2012 - 18:38
Květka Š.: dobrý...ST
20.08.2012 - 17:53
donne: pěkná imprese rétoriky,mám ráda i malíře impresionisty
za ST
20.08.2012 - 14:51
krizekkk: ok st
20.08.2012 - 14:38
labuť: A stále dokola slova se točí
z myšlenek skáčou po úbočí
a tichem večera pak hrají
v duších nás tklivou melodií

... blbnu z horka, to přejde... :-))
16.08.2012 - 19:53
Mbonita: do srdce zasej hluboko
a zalévej pokorou všedních dní
vyraší pramen poznání..pravd všehomíra...

ST
16.08.2012 - 18:57
labuť: Drápkům hříchu naordinuj manikúru... to je krásný obrat!
1 ... 586|587|588|589|590|591|592|593|594 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku