René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
31.07.2012 - 13:09
Hazentla: no jo ....na facebook je dneska moderní nadávat.. mě vždycky vytočí takové ty články ala.. "seznámili se na facebooku, pak ji zabil" s vyzněním - "pozor, jak jsou ty facebooky nebezpečná věc" - v životě jsem nečetla podobnou věc třeba o autobusech :)
Vždycky je to o lidech...
ale to nic nemění na tom.. že se mi líbí, jak jsi to napsal.
31.07.2012 - 12:54
E.T.Jane: Na fejsu hltat spoustu informací,
přesto být duševně prázdný
Bez osobních zážitků a emocí
za zdmi....života
31.07.2012 - 12:48
René Vulkán: drsnosrstej kokršpaněl: jen technicky - souhlas s tebou a druhá věc, facebbok mám.
Mě šlo o skupinu mladých lidí (ne všech), kteří nemají a nebudují jiné vztahy než takto.
31.07.2012 - 10:23
jc senior: Anna, poetické jméno
a létu je odzvoněno
**
31.07.2012 - 08:35
drsnosrstej kokršpaněl: já bych viděl nebezpečí mezi lidma právě v tom, že se navzájem neznají a problémy/ublížení druhých/m je tím pádem nechávají bez emocí... budeš se divit (jako všichni, kdo tu síť nikdy nezkusili a nikdy jí za žádnou cenu nezkusí, protože je to zlo, jako rádio, televize, satelit, počítačové hry), ale fejzbug alias atlas hub je jedno z nejmíň anonymních míst na světě... ano, je to jen elektronický místo a nejde ho vyměnit za procházku se psem nebo za reálnou lásku... zdravý lidi a lidi, který okolí nějakým způsobem (většinou dočasně) neodkoplo to ale také nezaměňují... nestavím tu tomu podniku prošpikovanýmu reklamou rozhodně upotávku, ale podle mě to zrovna on schytává v záplavě všeho toho, co nás může na netu potkat hóóódně neoprávněně... je to trošku móda, pranýřovat fejzbug... přitom je to jen komunikační kanál a bezpečnosti je vícero druhů - od těch nejfyzičtějších, po ty nejvnitřnější... podle kterých vah vážit? ... jen úvaha, souhlasím s tím, co napsal 6thSun
31.07.2012 - 08:16
drsnosrstej kokršpaněl: hezký; přírodní lyrika je přesně to, co mi naprosto uniká v tvůrčím rozsahu, o to víc se mi v očích třpytí, když se někomu povede
30.07.2012 - 09:11
René Vulkán: ttragelaf:
Ale pane Roubíček, ono to mohla dopadnout ještě mnohem hůř!
A jakpak, pane Khon?
No kdybych ten facebook měl já.
30.07.2012 - 07:56
ttragelaf: Ale ! Pane Jonáš ! Ono se povídá, že ten Fejsbůk pomohl odstranit toho Mubaraka. A to je něco!
30.07.2012 - 06:17
Rezina: Není nad květ lásky
ST
30.07.2012 - 06:11
Rezina: A od nás nehne se!
ST
30.07.2012 - 05:51
Rezina: ST
29.07.2012 - 22:19
Mbonita: tohle je život a jeho každodenní krásnosti
29.07.2012 - 21:49
donne: ...pěkné...škoda,že léto tak rychle ubíhá
ST.
29.07.2012 - 20:50
churry: ...z mobilního telefonu ...domů...zvoní mi hrana...jsem "nahraná"
29.07.2012 - 20:40
churry: Ave Maria***
29.07.2012 - 19:37
ttragelaf: Je to ryze ryzí, vybroušené, české a retro.
Totiž jak psát o mobilu, em pé trojce a laptopu,
aby to bylo půvabné jak Křemílek a Vochomůrka ?
29.07.2012 - 19:00
Princezna Smutněnka: má atmosféru...
29.07.2012 - 15:22
6thSun: facebook je v klidu, stejně jako Tvoje báseň :-)
29.07.2012 - 13:25
Jana M.: Facebook nemám, neměla jsem a mít nebudu! Je to něco jako civilizační choroba.
29.07.2012 - 12:03
Kapka: Léto letí...
1 ... 588|589|590|591|592|593|594|595|596 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku