René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.08.2012 - 11:50
Verena: Tak ta je mazaná **
|
23.08.2012 - 10:06
|
23.08.2012 - 09:56
Siorak: Pocit jako z haiku a není to haiku.
|
23.08.2012 - 00:13
Psavec: Moc povedená, ST.
|
22.08.2012 - 20:29
Dota Slunská: Krásný název. Ten si zapamatuju, i kdyby paměť nechtěla.
|
22.08.2012 - 20:23
Dota Slunská: Pecka, pane!
|
22.08.2012 - 20:22
Dota Slunská: Týjo, tahle básnička je i pro mě :D. Rozesmála.
|
22.08.2012 - 20:10
René Vulkán: zvířenka: Hazentla: Jsem poctěn, jen se tady klidně bavte dál. Aspoň si čtenáři řeknou - tio musí bát básnička, když má tolik komentářů :)
|
22.08.2012 - 17:12
|
22.08.2012 - 16:42
|
22.08.2012 - 14:24
|
22.08.2012 - 14:21
zvířenka: Hazentla: To jsme tu Renému rozjeli zajímavou diskusi na vcelku nevinný kytarový nadhoz! :-)
Miluj A Bádej! Těším se na přírůstky.:-))) |
22.08.2012 - 14:14
Hazentla: zvířenka: jj, kouknu a vidim :) - z důvodů své vlastní lenosti se mě to nechtělo psát celé :)))))
Teď už musím - ale jenom pokud mě dovolíš využít někde "mého abnormálního broučka" :))))) Mysli A Ber :))) |
22.08.2012 - 13:37
zvířenka: Hazentla: Joahá, už vím. ta milostná báseň.
Jdi do toho! Do toho!Budějicéééé! |
22.08.2012 - 13:36
zvířenka: Hazentla: Bez náhledu do wikipedie,zkouším se prát takto:
Můj Abnormální Brouček? Malá Anorektická Babička? Mladý Anarchistický Bůh? Modifikovaný Ananas Budějovický? Končím,jistě jsem zcela vedle. Vedle Tebe,hehe,vidíš?:-)) |
22.08.2012 - 11:54
Hazentla: zvířenka: vidím to na ten zelenej mír :))
Ale MAB je slovo do pranice :))) |
22.08.2012 - 11:06
vavaoko: ST
|
22.08.2012 - 10:58
krizekkk: Pěkná. Jan Skácel je legenda. st
|
22.08.2012 - 10:32
donne: ...také měníš slabiky v krásno
ST |
22.08.2012 - 07:30
Princezna Smutněnka: Úžasný..
|


