René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2012 - 18:20
Mbonita: dobré víno..jsi:-)
30.08.2012 - 18:16
zenge: vínu,které jsem se ještě pít nenaučil:(
a tobě ST
30.08.2012 - 16:56
Lota: ...
požehnej Pane tyto dary
ST!!!
30.08.2012 - 14:47
labuť: Já dnes ochutnám první burčák... mňam :-)
30.08.2012 - 13:35
30.08.2012 - 11:43
Dota Slunská: Moc hezky tě to napadá.
30.08.2012 - 10:25
básněnka: krásná...
30.08.2012 - 10:23
zvířenka: Vidím to. Děvčice s věnečkem z obilí a květů...
žehná úrodě, Bohu, světu...
30.08.2012 - 10:17
krizekkk: pokora st
29.08.2012 - 20:14
churry: amen***
28.08.2012 - 22:19
carodejka: Nádherné.))
28.08.2012 - 11:36
René Vulkán: churry: ahoj, co zamená Toy-avá?
28.08.2012 - 11:19
churry: Toy-avá...***
26.08.2012 - 22:23
Dota Slunská: Ať už to s tímhle příběhem bylo jakkoli, je ohromně inspirativní a tvá báseň je úžasná, především tím závěrem.
25.08.2012 - 10:38
divoženka1: jak málo slov stačí ST
24.08.2012 - 15:13
6thSun: takže v lednu od Tebe čekám báseň s velikonočním tématem! :-)
24.08.2012 - 14:10
24.08.2012 - 13:52
donne: ST***
24.08.2012 - 11:21
básněnka: Ješua...se stal tělem..zrovna jsem dočetla jednu zajímavou knihu,tedy spíš fikce,ale co kdyby....St
23.08.2012 - 22:17
zelená víla: skvělá poklona.. přidávám se...
1 ... 584|585|586|587|588|589|590|591|592 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku