René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.09.2012 - 19:53
labuť: Každý kámen má svou duši
stejně jako člověk |
04.09.2012 - 17:27
Slávka: Teda René, moc pěkně jsi to verši vystihl*
|
04.09.2012 - 11:10
Květka Š.: ne,nepomlčí...st
|
04.09.2012 - 10:02
jc senior: Každý kámen skrývá tajemství...
** |
04.09.2012 - 09:58
|
04.09.2012 - 09:13
vavaoko: Zamyslels mne. ST
|
04.09.2012 - 08:33
churry: ooo***ooo
|
04.09.2012 - 08:27
krizekkk: ST kámen nepromluví, nepomlčí
|
03.09.2012 - 20:26
Mbonita: přijde kráska...co jméno má Jeseň:-)
|
03.09.2012 - 11:57
Květka Š.: ST)) i léto si chce oddechnout
|
03.09.2012 - 09:00
vavaoko: Hezké. ST
|
03.09.2012 - 08:08
labuť: Dokud bude svítit sluníčko a aspoň rošku hřát a bude výbornej burčák budu spokojená, jak začnou plískanice, chtěla bych se stát medvědem v zimním spánku :-))
|
03.09.2012 - 01:29
krizekkk: Dýchá na mě podzim... ST
|
02.09.2012 - 06:59
Rezina: *
ST |
01.09.2012 - 19:20
Salomé: Bohu díky.
|
01.09.2012 - 08:33
jitka.svobodova: Zaplať Búh za dary této země.
|
31.08.2012 - 23:22
Slávka: Naprosto!*
|
31.08.2012 - 21:54
donne: ...jejda,to je moc hezký
ST |
30.08.2012 - 20:52
|
30.08.2012 - 19:16
churry: oběť za požehnání, požehnání za oběť***
|


