René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2012 - 07:49
jita.1965: Báječná! ST!
|
19.09.2012 - 07:24
labuť: Krásná něžná mini...
|
19.09.2012 - 07:07
labuť: Odpustit a přijmout jsou ty největší dary a jde to i na onen svět... trochu o tom vím...
|
19.09.2012 - 06:36
básněnka: i když nejde vrátit čas,odpustit lze vždycky a pochopit též..ST
|
19.09.2012 - 06:33
básněnka: odčaruj dlaní co nás dělí..a chvilku intimity nechme na neděli..líbí ST..:-)
|
19.09.2012 - 05:21
churry: ***
|
17.09.2012 - 23:42
|
11.09.2012 - 21:10
jc senior: ...mnohé zrno vzejde od jediného rozsévače
** |
11.09.2012 - 17:29
zelená víla: rodina, tenká hranice... a někdy krví spojená není ..
|
10.09.2012 - 21:53
jita.1965: Voní rodinnou soudržností, víš, tím dělením chleba u společného stolu..
ST! |
09.09.2012 - 14:40
donne: ...jen dodám-sejdeme se předci i potomci u toho stolu
ST |
09.09.2012 - 12:39
krizekkk: st
|
08.09.2012 - 18:57
donne: Neodvalujme kameny
z míst kde stály dlouhá staletí Jsou kronikou na Zemi hrdé jak skály- o všem co zažily mlčet umí Hezké,pane René...ST zasloužené |
07.09.2012 - 22:02
Květka Š.: ST))
|
07.09.2012 - 20:24
Mbonita: přírody darování..
|
07.09.2012 - 19:16
Verena: Tý jo...ono už sklizeno a ty seješ :-))))
|
07.09.2012 - 17:23
krizekkk: Vzpomínáš? ST :-)
|
06.09.2012 - 20:56
zelená víla: krásný...
|
06.09.2012 - 09:23
6thSun: kameny by mohly vyprávět, ty ledvinové vůbec :-)
|
04.09.2012 - 19:57
Dota Slunská: zbožňuji tuhle výřečnou úspornost
|


