René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2012 - 22:20
René Vulkán: Mbonita: komentář je lepší než moje básnička
|
19.09.2012 - 21:31
Mbonita: odpuštění, empatie a soucit jsou ctnosti požehnaných dobrotou srdce a prostých sobectví
a On to ví... |
19.09.2012 - 21:27
|
19.09.2012 - 19:40
Siorak: Tohle nemá chybu!
|
19.09.2012 - 19:31
Siorak: Co naděláme? To je života běh, mládí není moc soucitné ke stáří.
|
19.09.2012 - 15:48
Psavec: Amen, ST.
|
19.09.2012 - 15:46
Psavec: Dobře jsi to napsal, ST.
|
19.09.2012 - 10:59
René Vulkán: 6thSun: chápu
Básnička je kousek včerejšího terapeutického sezení s klientkou snažil jsem se trošku city cenzurovat, realita byla mnohem citlivější, plakalo se a tak |
19.09.2012 - 10:29
Květka Š.: ..jistě i "tam" odpustila..ST
|
19.09.2012 - 10:03
6thSun: na můj vkus až příliš hraní na city, ale jelikož to jde od Tebe, respektuju to
|
19.09.2012 - 10:01
6thSun: erotická filozofie, to je vončo! :-)
|
19.09.2012 - 08:53
E.T.Jane: Je moc hezká. Křehká.. ** ST
|
19.09.2012 - 08:25
krizekkk: ST***
|
19.09.2012 - 08:24
nejsembásník: víš jak na to...
|
19.09.2012 - 08:23
krizekkk: Hezká mini. ST :-)
|
19.09.2012 - 08:23
nejsembásník: vzkazy se dají posílat i "jinam"
|
19.09.2012 - 08:13
severanka: ....budiž odpuštěno...chybujeme všichni...
|
19.09.2012 - 08:11
severanka: ...kouzelníku!:-)
|
19.09.2012 - 07:56
Dota Slunská: Láska zvládá i to, co rychlost světla. :)
|
19.09.2012 - 07:51
jita.1965: Bohužel, poznání a prozření přijde někdy až s věkem.. ST!
|


